02.12.19 10:55

Фішки Приват24 для бізнесу, які полегшують життя підприємцю*


Фішки Приват24 для бізнесу, які полегшують життя підприємцю*

 

Активні користувачі Приват24 давно оцінили цей додаток, а ось підприємці все ще ставлять собі питання, чим Приват24 може бути корисним для бізнесу. Нумо розбиратися.

Оплатами рахунків і платежів в Приват24 вже нікого не здивуєш, а ось бюджетні платежі - на рахунки державних органів, такі як податки, вводять деяких у ступор, з огляду на введення нових рахунків європейського зразка - IBAN. В Приват24 для бізнесу для зручності використання такого виду платежів налаштоване автозаповнення призначення платежу по податках згідно вимог законодавства (досить вибрати "код виду оплати"). При роботі з платежами реалізована форма "Створення платежу за шаблоном", що виключить необхідність повторного введення реквізитів і значно заощадить дорогоцінний час підприємця, скоротивши операцію до декількох кліків.

Сервіс "Електронні звіти" - це сервіс, який дозволяє складати (а також імпортувати вже створені в інших програмах) і відправляти електронні звіти в держ. органи в будь-який час доби. Це унікальна послуга ПриватБанку, за допомогою якої клієнт може не виходячи з дому / офісу відправляти звіти в держ. органи, тим самим заощаджуючи свій час на похід у Фіскальну службу, Пенсійний фонд і службу статистики. Список електронних звітів, які можна відправляти через Приват24 для бізнесу ви знайдете в меню "Бухгалтерам - Електронні звіти".

При роботі в Приват24 для бізнесу використовується ЕЦП. Згенерувати або відкликати сертифікат ЕЦП АЦСК Ви можете в меню «Ключі ЕЦП» цілодобово й абсолютно безкоштовно необмежену кількість разів. Ключі, видані АЦСК ПАТ "ПРИВАТБАНК" можна використовувати: для будь-яких операцій в Приват24 для бізнесу, для електронного документообігу з банком, для підписання звітів в електронному вигляді з держ. органами.

Якщо ви ведете зовнішньоекономічну діяльність (експортери / імпортери) в Приват24 для бізнесу вам доступна робота по валютних рахунках, де ви можете створювати SWIFT-платежі, проводити валютно обмінні операції, додавати нові ЗЕД-договору, переглядати діючі та документи до них, завантажувати шаблони договорів та інших ЗЕД-документів, замовляти довідки. Відповіді на питання щодо валютного законодавства та роботі з валютою в Приват24 для бізнесу ви знайдете за посиланням на Інформаційну сторінку по ЗЕД.

В меню «Створити платіж - Гривневий» є функція автопошуку, що дозволяє знаходити шаблони одержувачів, як тільки Ви починаєте вводити їх реквізити. Варіанти одержувачів, які ви бачите, беруться на основі раніше створених платежів, а також платежів інших користувачів «Приват24 для бізнесу». Тому немає потреби у створенні будь-яких додаткових довідників.

Довідки це окрема головний біль для підприємця. Одна тільки думка про їх зборі по різних інстанціях здатна довести до стану сіпання ока. Так ось, всі види довідок ви знайдете в Приват24 для бізнесу і головне - безкоштовно.

Виписки по рахунках. Запит з податкової або робоча необхідність деталізувати операції по рахунку стала розв'язуваною в пару кліків. За будь-яким рахунком можна сформувати виписку. Період задається користувачем, працює контекстний пошук. Сортування виписок є за кількома параметрами: найменуванню контрагента, призначенням платежу, ОКПО/рахунку контрагента, суми від-до, МФО, операції по дебету/кредиту. Фільтри встановлюєте ви, виписки готуємо ми.

Електронний документообіг. Так-так, скажете ви, чули знаємо. А практика показала, що деякі підприємці досі "гуглять" в пошуках потрібної форми документа. В Приват24 для бізнесу вже безкоштовно завантажені шаблони всіх можливих документів для ведення бізнесу. До речі, найпопулярнішим шаблоном все ще залишається рахунок-фактура. Переваги очевидні: економія - не потрібні витрати на папір, послуги пошти або кур'єра, збільшення продуктивності шляхом автоматизації обліку документів (фільтрація документів, моментальний доступ до всієї бази електронних документів, розбивка їх за терміном, станом, створення первинних документів за заданими шаблонами, швидке внесення правок в електронний документ, віддалений доступ до бази документів, обмін ними як всередині компанії, так і з контрагентами, захист документів від несанкціонованого доступу за допомогою ЕЦП і можливість роботи з банком безпосередньо з вашої бухгалтерської програми).

Ну а тепер ближче до грошових питань.

Бізнесу завжди потрібні гроші. Виймати їх з обороту, іноді, собі дорожче. Приват24 для бізнесу передбачив можливість оформлення "позики" - кредитний ліміт Підприємницький. Оформлення безкоштовно і без застави. Пільговий період до 55 днів (оплачується тільки щомісячна комісія 0,5% від максимально використаного сальдо за попередній місяць), а максимальна сума позики досягає 100 тисяч гривень. Така собі "кредитка для бізнесу" - взяв, прокрутив, повернув не виходячи з пільгового періоду і ніяких відсотків.

Але є й інший варіант. Гарантований платіж - унікальна послуга, яка не має аналогів на українському ринку - така собі домовленість між покупцем і постачальником щодо відстрочення необхідного платежу від 10 днів до 1 року. Працює це так. Наприклад, вам необхідно купити товар, а вільних коштів не вистачає. При доступному ліміті фінансування ви домовляєтеся зі своїм контрагентом про надання вам товарів / послуг з відстрочкою платежу за умови гарантії своєчасності проведення платежу банком. Ініціюєте в Приват24 гарантований платіж на користь вашого контрагента, ваш контрагент отримує меморіальний ордер, підтверджений банком, що в зазначену дату платіж 100% надійде на його рахунок. Гарантією платежу виступає банк. Ви отримуєте товар, а контрагент в зазначені терміни свої гарантовані кошти. При цьому гарантовані платежі істотно дешевше класичних кредитів - з дати ініціювання до дати виконання ви оплачуєте разову комісію банку з розрахунку всього лише 4% річних.

Депозит для підприємця. Гроші на рахунку підприємця можуть заробляти додатковий дохід. Наприклад, ви знаєте, що на вихідні ніяких платежів робити не потрібно, а гроші на рахунку є. Покладіть їх до понеділка на депозит і заробіть додатково. А на початку робочого тижня знову користуйтеся ними як зазвичай. В Приват24 для бізнесу в заголовок блоку «Головне меню. Депозити» винесені операції відкриття депозиту і поповнення / зняття. У самій таблиці депозитів можна вибрати необхідний договір, використовуючи фільтри і сортування, переглянути операції по рахунках, поповнити / зняти, розірвати, пролонгувати і видрукувати (в розробці).

За потреби, зануритися у світ простих бізнес-платежів з особистим банком в кишені, допоможуть фахівці ПриватБанку і ваші персональні менеджери. Ми обов'язково відгукнемося і навчимо вас використовувати Приват24 для бізнесу з користю для вас.

*Інформація розміщена на правах реклами.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+EnterОстанні новини

09 грудня 2019
12:11
Навчальні заклади Черкас перевірять на пожежну безпеку
11:51
Відзначились: за 100 днів роботи Ради два нардепи Черкащини не зареєстрували жодного законопроекту
11:14
Депутати Канівської міської ради планують проголосувати за дострокове припинення повноважень нардепа
10:58
Дитячі пустощі з вогнем на Черкащині спричинили пожежу (ФОТО)
10:29
У Черкасах немає кому встановити головну ялинку до офіційного відкриття
10:10
На Черкащині посадовцю Державної екологічної інспекції повідомлено про підозру (ФОТО)
09:27
Стало відомо, які будинки у Черкасах будуть сьогодні без світла
09:06
Війна на Сході країни забрала життя ще одного черкащанина
08 грудня 2019
18:18
Черкасці діляться досвідом, як вберегтися від падінь в ожеледицю
17:15
Через нехтування правилами пічного опалення, на Черкащині горіли три будинки
16:26
У Черкасах рятувальники збирали ртуть у двох помешканнях
15:34
За фактом самогубства юнака у Смілі відкрито кримінальне провадження
14:30
Посадовця Держекоінспекції Черкащини підозрюють у вимаганні хабаря
13:28
Стало відомо, скільки "теплих" кредитів видали на Черкащині
12:35
У Черкасах учні міжпарламентської асамблеї долучились до реформування харчування в школах
11:25
Черкащанка шукає винуватця ДТП, який збив її дитину і втік
10:22
Вінок черкаських майстринь побував на міжнародному конкурсі
09:55
Майже мільйон гривень місцеві ради Черкащини отримуватимуть завдяки аукціонам
07 грудня 2019
18:04
Школярі на Черкащині приготували подарунки для бійців до дня святого Миколая (ФОТО)
17:19
Стало відомо, хто з вчителів на Черкащині найкращий
16:49
Черкаську митницю реорганізовують
15:23
Чотирьох зловмисників, які вбили черкащанку і вчинили ряд квартирних крадіжок, засуджено
14:11
За цей рік на Черкащині було реконструйовано майже 50 кілометрів автодоріг (ФОТО)