07.12.16 10:00

Наймолодший сільський голова на Черкащині виступив на Х з’їзді Аграрної партії



Наймолодший сільський голова на Черкащині виступив на Х з’їзді Аграрної партії

 

Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, він же – сільський голова Подільського (Золотоніщина) 23-річний Артем Кухаренко під час ювілейного з’їзду Аграрної партії України, який відбувся 4 грудня в Києві, отримав із рук голови цієї політсили Віталія Скоцика партійний квиток і виступив із промовою.

– Я говорив про ті проблеми, з якими зіштовхнувся на посаді сільського голови, – розповів Артем. – Ці проблеми спільні для більшості українських сіл. На мою думку, одним із найбільших наших негараздів є масова апатія людей, які сьогодні зневірилися в усіх і всьому. Повз увагу селян часто-густо проходять цікаві ідеї – такі як, приміром, створення сільськогосподарських кооперативів. Безробіття провокує апатію. Впадаючи в неї, людина починає пити, йде з родини – їй уже «нічого не потрібно», вона починає зловживати спиртним, поводитися непристойно...

Артем свідомий того, що змінити 40-річну людину дуже важко, і, ризикуючи нажити ворогів, усе одно намагається привести старших односельчан до порядку.

– Ми, молоде покоління представників Аграрної партії, приділятимемо особливу увагу освіті, сімейним цінностям, вихованню дітей, – наголосив Артем. – Молодь повинна відчувати, що до неї ставляться серйозно!

На жаль, ще одна серйозна проблема села – низький рівень виховання дітей в сім’ях. Батьки поставлені в такі умови, що більше думають, де взяти копійку, щоб прожити, а не про виховання. Діти полишені на себе, ніхто не слідкує, де вони бувають, які передачі дивляться по телевізору.

– Досить часто батьки при дітях вживають алкоголь, а відтак і поводяться непристойно. У наше село прийшло масове безкультур’я. Послухаєш таких батьків і думаєш – ходили вони в школу чи провели ці роки десь у тюрмах?.. – дивується молодий сільський голова.

Крім моральних проблем, у своєму виступі Артем торкнувся й практичних труднощів, які переживає село. Важливим питанням для сільської місцевості є землі поза межами населених пунктів, якими розпоряджається не сільрада, а Держгеокадастр. Між господарствами йде запекла боротьба за цю землю, і керівництво села часто навіть не знає, хто сьогодні є офіційним власником.

– Виходить так, що нашу землю держава віддає в оренду під цілком не вигідні для громади відсотки та умови! Хтось приходить на наші землі, обробляє їх (часто – по-хижацьки, по-варварськи), вивозить вирощене за кордон, а в селі – безробіття! – дивується Артем Кухаренко. – Ми ж хочемо робити акцент на своїх виробниках, фермерах, щоб мати можливість розбудовувати село, робити в ньому дороги, вдосконалювати благоустрій.

Подільський сільський голова наголосив, що тому й став членом Аграрної партії України, що сподівається за її допомогою домогтися вирішити земельне питання на державному рівні.

– Я впевнений, що ми станемо володарями своєї землі! – переконаний Артем.

На з’їзді Аграрної партії України було оновлено склад заступників голови партії (ці посади зайняли Олександр Ківшик та Денис Марчук), розширено й оновлено склад Політради й Президії партії. Також на з’їзді було презентовано нову символіку Аграрної партії України.

За словами лідера партії Віталія Скоцика, АПУ братиме участь у наступних парламентських виборах.

– Україна сьогодні дуже слабка. Ми не потрібні ні Сходу, ні Заходу. У нас буде дедалі менше справжніх союзників у світі, бо чужі проблеми мало кого цікавлять. У нас – війна, тотальна корупція, розбиті дороги, необґрунтовані, «космічні» тарифи. Злидні, що змушують народ економити на харчах. Щодня населення України зменшується на 400-450 людей. Близько 34 тисяч українців щороку виїжджають за кордон назавжди. Чому ми такі слабкі і бідні? Бо маємо владу, якій сильна Україна не потрібна, – наголосив Віталій Скоцик.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

19 березня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
09:54
Загинули тварини та птиця: у Черкасах сталася пожежа
09:19
У деяких черкаських будинках буде відключення водопостачання
18 березня 2024
20:07
На Черкащині вручали нагороди рідним полеглих воїнів
19:01
У Черкасах затримали чоловіка, який збував наркотики
18:13
Історична подія: збірна Черкаської області посіла 3 командне місце чемпіонату України з боксу серед юніорів
18:01
Юнаку, який зґвалтував малолітню дівчинку у Черкаському районі, не змінили вирок
17:03
В авто була дитина: стало відомо деталі ДТП на Звенигородщині, у якій загинула людина (ФОТО)
16:42
У Черкаській області виявили ліс із червонокнижною рослиною
16:21
На Звенигородщині посмертно нагородили молодого захисника
15:49
У Черкасах розробили довідники для ветеранів
14:57
На Шполянщині попрощаються із військовим
14:33
На Черкащині внаслідок водопілля можливі затоплення
13:31
На Звенигородщині сталася ДТП: одна людина загинула, двоє - травмовані
13:07
Фонд держмайна пропонує приватизувати спиртзавод на Черкащині вартістю понад 6 мільйонів
12:57
Омбудсмен представив уповноваженого з прав людини на Черкащині
12:26
У Черкасах шукали малолітню дитину
11:29
На Уманщині чоловік зберігав вдома понад кілограм коноплі
10:58
Скільки малюків з'явилося за тиждень у Черкасах
10:31
У центрі Черкас пропонують перейменувати вулицю на честь відомого активіста та захисника
09:57
На війні загинув військовий із Умані
09:12
Черкащанин викрав із недобудови інструменти будівельника
17 березня 2024
17:49
Стало відомо, скільки у черкаському парку продали вареників, щоб відремонтувати дрони