25.09.20 14:14

Войцехівський балотуватиметься на посаду міського голови Золотоноші



Войцехівський  балотуватиметься на посаду міського голови Золотоноші

 

Чи має намір нинішній очільник золотоніської громади Віталій Войцехівський знову висувати свою кандидатуру на місцевих виборах-2020? Про це і не тільки журналісти видання ЗолотоношаСity  поговорили з міським головою.

- Віталію Олександровичу, дехто з потенційних кандидатів на голову Золотоніської ОТГ уже зробив заяви у ЗМІ про намір балотуватися на цю посаду. Від Вас до цього часу не було ніякої інформації. То чи маєте намір знову очолити золотоніську громаду?

- Так, існує попередня ухвала про мою участь у місцевих виборах. Це рішення не є персональним, адже працюю в команді, тому все вирішуємо колективно.

- Чи впевнені Ви у своїй команді, з якою працюєте у міській раді, і чи залишите саме такий склад для подальшої роботи?

- Моя команда – це люди, які вміють створювати позитивні зміни і працювати 24/7. А головне − вони патріоти рідного міста. Це і мої заступники, і депутати міської ради, і члени виконавчого комітету, і голови квартальних комітетів, і керівники підприємств. Я дякую їм за ту колосальну роботу, яку кожен з них виконує на своєму місці.

- Яку політичну силу підтримуєте?

Не вважаю себе політиком, але у діях партії «Слуга народу» бачу послідовність і виваженість, особливо це стосується Президента Володимира Зеленського і діючого народного депутата Олександра Скічка. Тому підтримую саме його і цю політичну силу.
Мені б дуже хотілося, щоб нашому Президенту все вдалося, адже у політику він потрапив зі світлими намірами та свіжими ідеями для змін.

- Дехто із майбутніх кандидатів на посаду голови Золотоніської ОТГ, на їхнє тверде переконання, готові зруйнувати міф про непереможність Войцехівського. Як Ви ставитеся до такого роду закидів?

- Не хочу вдаватися до персоналій. Дуже розраховую на те, що всі, хто балотуватиметься на цю посаду, робитимуть це не заради того, щоб щось комусь довести. А переслідуватимуть головну мету – зробити наше місто ще кращим. Думаю, при виборі люди мають добре зважити, як кандидат реалізував себе на попередньому місці роботи, які його конкретні справи принесли користь людям та яку громадянську позицію він займає. Якщо зробити такий невеличкий аналіз, то стане зрозумілим, хто є хто.

- Що для Вас означає об’єднання із селами? Процес децентралізації викликає позитив чи дискомфорт? 

- Зовсім скоро і вже офіційно ми станемо великою родиною ще з декількома сільськими громадами. Наша територія не обмежуватиметься лише контурами Золотоноші, а до неї приєднаються села: Крупське, Щербинівка, Маліївка, Кропивна, Деньги, Хвильово-Сорочин, Благодатне, Панське, Коробівка, Кедина Гора, Снігурівка та Комарівка. Збільшиться не лише населення громади, а й додасться роботи. І треба зробити все, щоб жителі цих сіл відчули себе комфортно у новій золотоніській родині. Усі блага, якими сьогодні користуються містяни, будуть максимально наближені і до сільських мешканців. Основне, що їх турбує зараз: «Чи закриють школи, ФАПи, садочки? Чи забиратиме місто всі гроші?» Моя однозначна відповідь – ні! На меті − розширювати, а не скорочувати; розбудовувати, а не ламати.
 

- Віталію Олександровичу, золотонісці небезпідставно дорікають Вам і Вашій команді за деякі не доведені до кінця справи та довгобуди. Що завадило завершити розпочате?

- Ні для кого не секрет, що Золотоноша − рекордсмен з відкриття кримінальних проваджень серед усіх міст області. Що б ми не робили у місті впродовж минулої п’ятирічки, відразу з’являлася кримінальна справа. Скажу більше, такі провадження відкривали навіть за декілька днів до укладання договору. Звинувачення звучало так: «Про можливі розкрадання…». Ті, хто фабрикував ці штучні політичні, кримінальні провадження, втратили довіру виборців.

- Які з розпочатих робіт маєте намір завершити у листопаді-грудні? Парк «Надія» і басейн так і залишаться довгобудами?

- Є кілька знакових для міста об’єктів. Вони давно на слуху у більшості золотонісців, які давно чекали на втілення їхніх проєктів. Причину повторювати не буду. Вона усім відома. Зараз можна лише порівняти: стадіон ДЮСШ, скейт-парк і спортивний майданчик СШІТ №2 - реконструкція і будівництво йдуть повним ходом. І я впевнений, будуть завершені в установлені строки.

Нещодавно разом з народним депутатом Олександром Скічком ми мали зустріч з міністром молоді і спорту Вадимом Гутцайтом, обговорили питання щодо продовження будівництва басейну. Я - реаліст, тому знаю, що за помахом чарівної палички цей об’єкт не стане новобудовою, для цього потрібен час. Але, спираючись на розмову з міністром, сподіваюся, що наступного року будівництво буде завершене.

 «Заморозилася» і подальша реконструкція площі Героїв Майдану. Але, коли у нас згоріла музична школа, то треба було закрити на її відбудову очі? Коли триває боротьба з пандемією коронавірусу, треба було гроші на площу спрямовувати? Як вважаєте? Тільки завершиться тендерна процедура, роботи на площі продовжимо.

- За останній місяць особливо помітно активізувався ремонт міських тротуарів. Завсідники соціальних мереж пов’язують такий активний процес з майбутніми виборами. 

- Якщо проаналізувати роботи попередніх років саме з благоустрою, то можна помітити, що у кінці літа - на початку осені вони наймасштабніші. Секрет тут простий: перевиконання передбаченого надходження коштів до бюджету протягом пів року. На жаль, цьогоріч, через карантинні обмеження, було недовиконання бюджету. Треба було виплачувати відпускні та оздоровчі педагогам. Тож заплановані роботи з благоустрою тротуарів і затягнулися на серпень−вересень. Завдяки податкам наших підприємств та соціальним угодам з перевізниками ми змогли покращити стан тротуарів навіть там, де не планували. Плануємо відновити заїзди у дошкільних закладах. Цьому приділяли і приділятимемо велику увагу.

 А вибори? Якщо зважати на таку логіку, то що − треба було не ремонтувати? Знаєте, менше всього зараз зважаю на такого роду зауваження і висновки «експертів»: робота в них така. На подібних критиканів уже виробився захисний імунітет.

У будь−якої влади має бути опозиція. Але самоврядуванню потрібна конструктивна критика. Наголошу: не замовні статті, не висмоктані з пальця новини, а саме конструктив: де і яким чином ми можемо покращити добробут містян.

*політична реклама.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

20 квітня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:02
Одне із товариств сплатить майже 100 тисяч до бюджету Черкащини
14:41
Знайшли навіть автомобільні покришки та каністри: поблизу Черкас прибрали трикілометрову прибережну зону
13:11
Черкаським захисникам передали 10 квадроциклів та причепів до них
12:09
На Черкащині зацвіли більше сотні тюльпанів (ФОТО)
09:00
Поліція посилила патрулювання на вулицях Черкас
19 квітня 2024
20:01
Якою буде погода на вихідних у Черкаській області
19:02
В Умані чоловік намагався контрабандою вивезти культурні цінності
18:02
У Черкасах чоловік напідпитку повідомив про "фейкове" пограбування
17:01
Проект реконструкції набережної представлять на огляд у черкаському ЦНАПі
16:33
У Городищі прощатимуться із полеглим військовим
16:22
В Умані шахрай ошукав більше двадцяти людей в інтернеті на майже 200 тисяч
15:37
На Черкащині до ПЦУ приєдналася ще одна парафія
14:45
Небайдужий черкасець виявив незаконного мігранта
14:19
У Черкасах виявили групу молоді, яка мала близько 20 пакетиків з наркотиками
13:45
На Золотоніщині чоловік заборгував понад 100 тисяч гривень аліментів
13:03
Куди у Черкасах звертаться ветеранам та їх сім'ям за допомогою
12:58
Черкаські спецпризначенці отримали симулятори FPV-дронів
12:29
У Тальному на палаці Шувалова встановили охоронну дошку
11:52
Назавжди 22: у Черкасах прощатимуться із загиблим захисником
11:37
Черкасець зберігав вдома понад півкілограма наркотиків
10:48
У частину черкаських медзакладів повернули подачу теплопостачання
10:26
На Звенигородщині горів автомобіль