14.02.19 09:00

Сергій Тарута: "Успіх економіки України - це нові робочі місця з достойною зарплатою"


Сергій Тарута:

 

Команда людей справи партії «Основа» має план дій із відновлення української промисловості, що сприятиме зростанню економіки.

Позиція лідера партії Сергія Тарути: успіх економіки України — це насамперед нові робочі місця з достойною зарплатою. Щоб так стверджувати, політик має колосальний професійний досвід — впродовж усього життя розвивав індустріальні підприємства в Україні, створював десятки тисяч високооплачуваних робочих місць. У «Основи» є стратегія економічного розвитку України, Доктрина збалансованого розвитку, створена вченими-економістами та бізнес-співтовариством.

Стратегічні орієнтири партії «Основа» полягають у тому, що Україна до 2030 року повинна ввійти до топ-тридцятки країн світу з економічного зростання ВВП на рівні $710-750 мільярдів, а щорічні темпи росту економіки мають сягати не менш ніж 10%.

Для країн, що розвиваються, ООН рекомендує збільшувати ВВП на душу населения щорічно не менше ніж на 7%. А Україні, щоб тільки розрахуватися з боргами, потрібне зростання не менше 6% у рік. Впродовж 2016-2018 років темпи росту української економіки залишалися нижчими середніх світових показників і становили 2-3% за рік. Промисловість в країні не розвивається — у 2018-му промислове виробництво збільшилося на якихось 1,1%.

Необхідна нова економічна програма, що дасть можливість країні стрімко розвиватися, а громадянам повернутися додому з-за кордонів, достойно заробляти й будувати майбутнє у власній країні.

Нова економічна модель, котра гарантує підвищення капіталізації, ріст кредитних та інвестиційних показників України, перехід від кредитної моделі економіки до інвестиційної, сформульована в Доктрині збалансованого розвитку«Україна-2030». Це науково обґрунтований документ, який Сергій Тарута спільно з командою розробив і представив міжнародним експертам та партнерам у 2015-2018 роках.

Реалізація стратегії прискореного економічного зростання країни — єдиний шлях виходу з кризи та підвищення добробуту громадян України, впевнені в партії «Основа».

— У нинішньої влади відсутня стратегія промислового розвитку країни. Тільки проукраїнська економічна модель може бути протиставлена перетворенню нашої країни у сировинний придаток. Нам потрібно скористатися досвідом інших держав — стимулювати переробку сировини, створюючи додаткову вартість всередині країни, надавати дешеві довгострокові кредити і т.ін. Нам потрібне стрімке економічне зростання на 10% та вище, якого можна досягти у рамках реалізації розробленої нами Доктрини збалансованого розвитку «Україна-2030», — говорить Сергій Тарута.

Необхідно реалізувати структурні зміни в економіці з переходом від сировинної моделі до виробництва високо- і середньотехнологічної продукції. Потрібно також створити умови для успішної модернізації національної економіки, інноваційного прориву України, розвитку національної інноваційної інфраструктури, активізації співпраці в трикутнику «бізнес-наука-освіта», вважають у партії «Основа». Наука має стати основою інноваційної економіки України, на наукові дослідження з бюджету необхідно виділяти не менше 3% ВВП.

— Гостра потреба забезпечення успішного розвитку в Україні також галузей креативної економіки — кінематографії й телебачення, образотворчого мистецтва, музичного виробництва, ІТ-сектору, туризму, культури та спорту, — зазначає Сергій Тарута.

Одним із ключових зобов’язань партії «Основа» є створення двох мільйонів робочих місць із достойною зарплатою після перезавантаження влади в країні.

Підприємствам, котрі закрилися у 2014-2018 роках, треба виділити безпроцентні кредити на відновлення виробництва — на роботу зможуть повернутися мільйон працівників. Підприємствам, що успішно розвиваються, — довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва, й це сприятиме створенню ще одного мільйона нових робочих місць. Створивши таким чином два мільйони робочих місць із достойною зарплатою, країна запрацює, заявляють в «Основі».

— Два мільйони робочих місць — обґрунтована цифра. Під час виведення американської економіки з рецесії за 2010-2016 роки було відкрито рекордні 22,3 мільйона вакансій. Ми зобов’язуємося створити нові робочі місця з розрахунку одна додаткова вакансія на кожних дев’ять економічно активних українців. І зробимо це за рахунок відновлення ефективного виробництва та створення перспективних нових напрямків, — коментує наміри команди голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

Державні й приватні заводи за реалізації Доктрини отримають замовлення на 150 мільярдів гривень у рік на виробництво власних суден, літаків, гвинтокрилів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розгорнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає замовлення на нові розробки. Все, що країна купує за кордоном, ми повинні замінити власним українським виробництвом. Повернемо державне замовлення на українські заводи, й країна запрацює, наполягають у партії «Основа».

*політична агітація


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+EnterОстанні новини

17 лютого 2019
18:20
На черкащан чекає чергова хвиля холоду
17:49
Жодного поліцейського, ніякої охорони: у Смілі занепокоєні злочинністю на залізничному вокзалі
16:40
Так "народжується" ліс: на Черкащині працює унікальний пристрій
15:43
В Умані водії страждають через аварійний люк в центрі міста (ФОТО)
14:50
Зірковий психолог із Черкас стала співачкою й випустила кліп (ВІДЕО)
13:50
У черкаському кінотеатрі "Україна" шукають цікаву концепцію розвитку
12:02
У музеї в Черкасах з’явився новий експонат (ВІДЕО)
11:00
У Черкасах сталася аварія з потерпілими (ФОТО)
10:27
Черкащан закликають не здавати тварин до притулку
09:37
Як студентам черкаського університету із Африки та Близького Сходу вдається вивчити українську
16 лютого 2019
18:30
Під час пожежі на Черкащині згоріли 2000 курей
18:03
"Розумна сила": "Не дамо вкрасти наше майбутнє"
17:27
У Черкаській області виявили незаконну порубку лісу (ФОТО)
16:19
У Христинівському районі чиновниця не задекларувала квартиру за мільйон
15:09
На Черкащині не розминулися легковик із мікроавтобусом: є постраждалі
14:16
Мешканці багатоповерхівки в Черкасах другий тиждень сидять без газу (ВІДЕО)
13:44
У Черкасах ледве не відправили контрабанду до ЄС
12:33
Як черкащанам подорожувати частіше, а платити менше: корисні поради мандрівникам
11:40
"Золота будка": чому за три роки в Умані ніяк не збудують собачий притулок
10:30
У роботі особистого кабінету ПАТ "Черкасиобленерго" відбулися зміни
09:54
Що за рік вдалося зробити свободівцям у Черкасах
15 лютого 2019
20:17
Через недопалок на Черкащині загинув чоловік
19:24
На вихідних черкащани відчують "дотик" весни