14.02.19 09:00

Сергій Тарута: "Успіх економіки України - це нові робочі місця з достойною зарплатою"


Сергій Тарута:

 

Команда людей справи партії «Основа» має план дій із відновлення української промисловості, що сприятиме зростанню економіки.

Позиція лідера партії Сергія Тарути: успіх економіки України — це насамперед нові робочі місця з достойною зарплатою. Щоб так стверджувати, політик має колосальний професійний досвід — впродовж усього життя розвивав індустріальні підприємства в Україні, створював десятки тисяч високооплачуваних робочих місць. У «Основи» є стратегія економічного розвитку України, Доктрина збалансованого розвитку, створена вченими-економістами та бізнес-співтовариством.

Стратегічні орієнтири партії «Основа» полягають у тому, що Україна до 2030 року повинна ввійти до топ-тридцятки країн світу з економічного зростання ВВП на рівні $710-750 мільярдів, а щорічні темпи росту економіки мають сягати не менш ніж 10%.

Для країн, що розвиваються, ООН рекомендує збільшувати ВВП на душу населения щорічно не менше ніж на 7%. А Україні, щоб тільки розрахуватися з боргами, потрібне зростання не менше 6% у рік. Впродовж 2016-2018 років темпи росту української економіки залишалися нижчими середніх світових показників і становили 2-3% за рік. Промисловість в країні не розвивається — у 2018-му промислове виробництво збільшилося на якихось 1,1%.

Необхідна нова економічна програма, що дасть можливість країні стрімко розвиватися, а громадянам повернутися додому з-за кордонів, достойно заробляти й будувати майбутнє у власній країні.

Нова економічна модель, котра гарантує підвищення капіталізації, ріст кредитних та інвестиційних показників України, перехід від кредитної моделі економіки до інвестиційної, сформульована в Доктрині збалансованого розвитку«Україна-2030». Це науково обґрунтований документ, який Сергій Тарута спільно з командою розробив і представив міжнародним експертам та партнерам у 2015-2018 роках.

Реалізація стратегії прискореного економічного зростання країни — єдиний шлях виходу з кризи та підвищення добробуту громадян України, впевнені в партії «Основа».

— У нинішньої влади відсутня стратегія промислового розвитку країни. Тільки проукраїнська економічна модель може бути протиставлена перетворенню нашої країни у сировинний придаток. Нам потрібно скористатися досвідом інших держав — стимулювати переробку сировини, створюючи додаткову вартість всередині країни, надавати дешеві довгострокові кредити і т.ін. Нам потрібне стрімке економічне зростання на 10% та вище, якого можна досягти у рамках реалізації розробленої нами Доктрини збалансованого розвитку «Україна-2030», — говорить Сергій Тарута.

Необхідно реалізувати структурні зміни в економіці з переходом від сировинної моделі до виробництва високо- і середньотехнологічної продукції. Потрібно також створити умови для успішної модернізації національної економіки, інноваційного прориву України, розвитку національної інноваційної інфраструктури, активізації співпраці в трикутнику «бізнес-наука-освіта», вважають у партії «Основа». Наука має стати основою інноваційної економіки України, на наукові дослідження з бюджету необхідно виділяти не менше 3% ВВП.

— Гостра потреба забезпечення успішного розвитку в Україні також галузей креативної економіки — кінематографії й телебачення, образотворчого мистецтва, музичного виробництва, ІТ-сектору, туризму, культури та спорту, — зазначає Сергій Тарута.

Одним із ключових зобов’язань партії «Основа» є створення двох мільйонів робочих місць із достойною зарплатою після перезавантаження влади в країні.

Підприємствам, котрі закрилися у 2014-2018 роках, треба виділити безпроцентні кредити на відновлення виробництва — на роботу зможуть повернутися мільйон працівників. Підприємствам, що успішно розвиваються, — довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва, й це сприятиме створенню ще одного мільйона нових робочих місць. Створивши таким чином два мільйони робочих місць із достойною зарплатою, країна запрацює, заявляють в «Основі».

— Два мільйони робочих місць — обґрунтована цифра. Під час виведення американської економіки з рецесії за 2010-2016 роки було відкрито рекордні 22,3 мільйона вакансій. Ми зобов’язуємося створити нові робочі місця з розрахунку одна додаткова вакансія на кожних дев’ять економічно активних українців. І зробимо це за рахунок відновлення ефективного виробництва та створення перспективних нових напрямків, — коментує наміри команди голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

Державні й приватні заводи за реалізації Доктрини отримають замовлення на 150 мільярдів гривень у рік на виробництво власних суден, літаків, гвинтокрилів, автомобілів, локомотивів, зброї для армії. Розгорнеться масштабне будівництво доріг і мостів. Наука отримає замовлення на нові розробки. Все, що країна купує за кордоном, ми повинні замінити власним українським виробництвом. Повернемо державне замовлення на українські заводи, й країна запрацює, наполягають у партії «Основа».

*політична агітація


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+EnterОстанні новини

25 серпня 2019
18:47
У Черкасах встановили перший пам'ятник катку (ФОТО)
17:33
На Черкащині 69-річний пенсіонер врятував дітей, які ледь не потонули у ставку
16:55
Ще один рекорд: в Умані сплели найбільший Герб України (ФОТО)
15:40
Чотири замість двадцяти: як об’єднають райони на Черкащині та для чого це потрібно
14:55
Верховна Рада не знайшла часу перейменувати село Поминик, що на Черкащині
13:40
Юна черкащанка пройшла за конкурсом до восьми вишів і вирішила стати танкісткою
12:33
В Каневі та Ватутіному з'явився 4G
11:46
Керівництво Черкас зустрілося з тренерами і спортсменами МСК "Дніпро" та їхніми батьками
10:58
Мер Черкас разом із чиновниками станцювали під музичний хіт (ВІДЕО)
09:10
Черкаси встановили новий національний рекорд України
24 серпня 2019
18:33
Черкащанин своїм авіахобі рятує ліси й місто від пожеж (ВІДЕО)
17:41
На Черкащині "чорні лісоруби" спиляли понад 20 дубів (ФОТО)
16:43
До рейтингу "100 найвпливовіших українців" потрапили полонені моряки з Черкащини
15:50
Черкащани вибороли першість на чемпіонаті України з легкої атлетики
14:55
Золотоноша креативно відзначила День Державного Прапора
13:22
Урочисто і під гімн України у Кам'янці впав державний стяг
12:11
На Черкащині підліток дістав тяжких травм через селфі на високовольтній лінії (ВІДЕО)
11:00
Олег Винник довів до сліз шанувальників новою піснею (ВІДЕО)
10:34
На Черкащині браконьєри наловили риби на понад 18 тисяч гривень
09:23
Черкасці просять покарати перевізників за неякісні послуги
23 серпня 2019
20:28
Жителі Черкас просять відкрити цілодобову аптеку в одному з районів міста
19:40
День незалежності України черкащани зустрінуть з ідеальною погодою
18:22
На Черкащині почали вирощувати посухостійкі дерева