31.10.16 09:49

Черкащани переграли одного із лідерів чемпіонату

«Черкаський Дніпро» вдома декласує рівненський «Верес».

Про це повідомляє прес-служба ФК «Черкаський Дніпро».

Відмінна реалізація гольових моментів і хороша гра в обороні дозволила «Черкаському Дніпру» потішити власну публіку. Нарешті вона побачила видатні кульбіди Олександра Ковпака, який відзначився дублем і став кращим гравцем матчу.

Розпочали команди в рівному ключі – забивати швидкий гол ніхто не побіг. Десять хвилин суперники звикали один до одного і до слизького поля, яке щедро перед грою полив дощ. Натомість стартовий свисток і вся перша половина супроводжувалися сонячною, навіть теплою, погодою.

Отож вже на 12-ій хвилині господарі вийшли вперед. Нарешті Олександр Ковпак забив у цьому сезоні, та ще й такому супернику. Ігор Мединський, пройшовши правим флангом, знайшов вивіреною передачею на дальній стійці нападника дніпрян, який головою забив перший «цвях» у надії «Вереса» вивезти із міста над Дніпром турнірні очки. Забитий гол «запалив» черкащан на ще більшу роботу в атакувальній фазі. Не далася взнаки і відсутність дискваліфікованих Олега Тарасенка та Андрія Скарлоша, яких на полі замінили Олександр Цибульник і Денис Балан. А навздогін голу Ковпака одразу мав забивати Олексій Савченко, проте голкіпер приїжджої команди Богдан Когут дивом витягнув м'яч із нижнього кута. В одній із наступних атак господарі подвоїли рахунок: Олександр Батальський із «дуги» майстерно поцілив у притирку зі стійкою до сітки воріт «Вереса».

Рівняни у першому таймі мали лише один шанс біля воріт Максима Кучинського, коли Дмитро Козьбан  не зміг влучити у ближній кут після прострілу Антона Котляра від лицьової лінії.

Після відпочинку команди обмінялися небезпечними пострілами Руслана Степанюка та Олега Синьогуба зі стандарту – у обох випадках вправно зіграли голкіпери обох суперників.

А вже потім до справи узявся хедлайнер сьогоднішнього свята – Ковпак. Отримавши м'яч від Ігоря Мединського у штрафному майданчику «Вереса», Олексан залишився сам і спокійно, на паузі, розвів воротаря і м'яч по різних кутах – 3:0.

На цьому матч фактично завершився. Єдиним, кому ще дали шанс «виступити», став Сергійчук. Екс-футболіст черкаського "Славутича" на 84-ій хвилині з лівої ноги небезпечно пробив у напрямі ближнього кута, але м'яч розминувся зі стійкою.

У підсумку «Черкаський Дніпро» ефектно перемагає одного із лідерів чемпіонату – 3:0!