10.02.19 11:35

Один із кращих результатів в історії: черкаські боксерки тріумфували одразу на трьох чемпіонатах України

Черкаські боксерски зуміли себе яскраво проявити під час останніх всеукраїнских змагань, які одночасно проходили у Харкові із 5 по 7 лютого.

Так, на чемпіонаті України серед дівчат збірна Черкащини посіла 2 загалькомандне місце.

Зокрема, золоту нагороду отримала Оксана Гончар (вагова категорія 57 кг), а бронзові медали здобули Ангеліна Михайлова (63 кг), Владислава Соловьянова (45 кг), Каріна Краєва (67 кг), Мілена-Таїсія Безлюдько (51 кг).

На чемпіонаті України серед юніорок збірна Черкаської області посіла 3 місце.

Індивідуально відзначилися Яна Тараненко (2 місце, 75 кг), Марина Савчук (3 місце, 54 кг), Анастасія Шаргородська (3 місце, 57 кг), Анастасія Єсипенко (3 місце, 60 кг).

Також спортсменки із Черкащини тріумфували і на всеукраїнських змаганнях серед жінок-еліта, посівши 3 загальнокомандне місце.

Окрім перемоги Марина Мальованої, на цьому чемпіонаті срібну нагороду здобула Анастасія Шпанюк (75 кг), а бронзова медаль на рахунку Анастасії Ковальчук (57 кг).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter