05.12.14 10:47

Черкаські плавці із всеукраїнським золотом

Днями у Кременчуці відбувся чемпіонат України з плавання Всеукраїнської асоціації плавальних клубів "Мастерс", повідомляє "Черкаський спорт".

Сотні учасників з всієї країни приймали участь у цих змаганнях серед ветеранів. Серед них були і досвідчені черкаські плавці, які виступили дуже вдало.

Як зауважили нам в обласній федерації плавання Черкаської області, не зважаючи на прискіпливе суддівство та жорстку конкуренцію, наші спортсмени зайняли більше 20 призових місць у різних видах програми.

Так, Олександр Рекунов виборов золото на стометрівці вільним стилем та двічі піднімався на найвищу сходинку в естафеті. Такий же здобуток і у Олександра Ткаліча, Михайла Філімонова та Сергія Максименко. Вони також перемагали на дистанціях 200 м. вільним стилем,100 м. на спині, 100 м. комплексним плаванням і 50 м. на спині відповідно.

Здобутки черкаських жінок: Оксана Качалова- 2 місце на дистанції 50 м. вільним стилем та перше на «стометрівці», Ольга Ковальова – золото на дистанції 100 м. комплексним плаванням та золото в естафеті. Ірина Ступак здобули 3 золоті медалі на дистанціях: 100м. вільним стилем з результатом 1.23.19, 50 м. вільним стилем, показавши час 37,0, та в естафеті.

Загалом команда Черкас посіла шосте загальне місце серед 15 областей. Переможцями престижних змагань стали спортсмени з Дніпропетровської області.

Потрібно зазначити,що всі зібрані зі стартових внесків кошти пішли на лікування українських солдат, поранених у воєнних діях на Сході України.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter