22.07.16 15:35

Черкаські веслувальниці стали лідерами на всеукраїнських змаганнях


Черкаські веслувальниці стали лідерами на всеукраїнських змаганнях

 

Вихованці черкаської ДЮСШ з веслування стали кращими серед 6 областей України.

Про це повідомляє Чемпіон.

Із 18 по 20 липня проходили Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках та каное. Черкаські веслувальниці змогли вибороти призові місця та стати лідерами серед шкіл центральної України. Тепер дівчата будуть представляти Черкаси на фінальних замаганнях.

Переможці та призери:

1 місце – Цикало Юлія та Катерина Голіна (дистанція 200 м, байдарка-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Коваленко К.Ю., Гребенюк Л.В.);

1 місце – Ілона Трофімова та Вікторія Харченко (дистанція 1000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Марія Кобилинська (дистанція 1000 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Валерія Шарова (дистанція 1000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Євгенія Камнєва (дистанція 1000 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Євгенія Камнєва (дистанція 200 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Євгенія Камнєва (дистанція 500 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Ілона Трофімова та Вікторія Харченко (дистанція 200 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Марія Кобилинська (дистанція 200 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Валерія Шарова (дистанція 3000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Валерія Шарова (дистанція 500 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Ілона Трофімова та Вікторія Харченко (дистанція 500 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

2 місце – Цикало Юлія та Катерина Голіна (дистанція 5000 м, байдарка-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Коваленко К.Ю., Гребенюк Л.В.);

2 місце – Аліна Чиж (дистанція 500 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Гребенюк Л.В.);

2 місце – Михайло Назаренко та Рябокінь Максим (дистанція 1000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В. та Шевченко В.В.);

2 місце – Цикало Юлія та Катерина Голіна (дистанція 1000 м, байдарка-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Коваленко К.Ю., Гребенюк Л.В.);

3 місце – Аліна Чиж (дистанція 1000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Гребенюк Л.В.);

3 місце – Владислав Силка та Антон Шуляченко (дистанція 1000 м, каное-двійка, Смілянська ДЮСШ «Олімп», тренер: Кириленко Ю.М.);

3 місце – Максим Кузьмін та Мірошник Павло (дистанція 1000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер: Чередник Д. М.);

3 місце – Максим Кузьмін та Мірошник Павло (дистанція 500 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер: Чередник Д. М.);

3 місце – Олесь Станкевич (дистанція 1000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер: Чередник Д. М.);

3 місце – Дмитро Мордюшенко та Владислав Кулик (дистанція 5000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П.В., Гребенюк Л.В. та Шевченко В.В.);

1 місце – Петро Подолянець та Роман Українець (дистанція 1000 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Петро Подолянець та Роман Українець (дистанція 5000 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Артур Гуляр (дистанція 1000 м, каное-одиночка, Уманська ДЮСШ, тренери:Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Артур Гуляр (дистанція 500 м, каное-одиночка, Уманська ДЮСШ, тренери:Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Петро Подолянець та Павло Савлук (дистанція 500 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

3 місце – Роман Українець та Олександр Чорний (дистанція 500 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

3 місце – Вадим Ткачук (дистанція 500 м, каное-одиночка, Уманська ДЮСШ, тренери:Іщенко В. О.).

Теги: веслування, змагання, перемога
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



Наші новини
в соцмережах
Loading...
Loading...

Останні новини

21 липня 2017
19:42
У черкащанина рак, який не можна оперувати: потрібна допомога
18:44
Місто із майже тисячолітньою історією: величний та казковий Канів у фото
17:30
Черкаська Рапунцель: школярка за 12 років відростила метрове волосся (ФОТО)
16:20
В Умані відгримить концерт відомого італійського рок-гурту
15:55
У Черкасах розшукують зниклу школярку (ФОТО)
15:34
Черкащанам порадили як краще вибрати кавуни та дині
14:58
На Черкащині київське підприємство забруднює повітря
14:44
У Кам'янці декомунізація вулиць спровокувала тривалий конфлікт
14:11
У черкаських тролейбусах відтепер можна розрахуватися за проїзд через смартфон
13:45
На Черкащині оголосили штормове попередження
13:30
На черкаському підприємстві сталася трагедія
12:50
Нові вольєри та більша територія: черкаський зоопарк продовжать реконструювати
12:25
На Черкащині для "господарів" лісу встановили фотопастки (ФОТО)
11:58
У підрядника відреагували на критику щодо повільного ремонту черкаського мосту
11:30
На черкаському пляжі "Живчик" потонув чоловік
11:20
У черкаському парку з’явилась нова квіткова родзинка (ФОТО)
10:56
Для захисту домівок: черкащанам радять не хизуватися відпочинком у соцмережах
10:38
Черкащанин напідпитку в парку обікрав дітей
10:27
На Черкащині невідомі жорстоко познущалися над цуценям
09:55
Захмарні ціни: на черкаських ринках картопля на вагу золота
09:33
На будівництві Канівської ГАЕС готові запровадити португальський досвід
09:15
На Одеській сталася ДТП із постраждалими (ФОТО)
20 липня 2017
20:40
Face of the day - Вікторія Колот