22.07.16 15:35

Черкаські веслувальниці стали лідерами на всеукраїнських змаганнях


Черкаські веслувальниці стали лідерами на всеукраїнських змаганнях

 

Вихованці черкаської ДЮСШ з веслування стали кращими серед 6 областей України.

Про це повідомляє Чемпіон.

Із 18 по 20 липня проходили Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках та каное. Черкаські веслувальниці змогли вибороти призові місця та стати лідерами серед шкіл центральної України. Тепер дівчата будуть представляти Черкаси на фінальних замаганнях.

Переможці та призери:

1 місце – Цикало Юлія та Катерина Голіна (дистанція 200 м, байдарка-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Коваленко К.Ю., Гребенюк Л.В.);

1 місце – Ілона Трофімова та Вікторія Харченко (дистанція 1000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Марія Кобилинська (дистанція 1000 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Валерія Шарова (дистанція 1000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Євгенія Камнєва (дистанція 1000 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Євгенія Камнєва (дистанція 200 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Євгенія Камнєва (дистанція 500 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Ілона Трофімова та Вікторія Харченко (дистанція 200 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Марія Кобилинська (дистанція 200 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Валерія Шарова (дистанція 3000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Валерія Шарова (дистанція 500 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

1 місце – Ілона Трофімова та Вікторія Харченко (дистанція 500 м, каное-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Іванов О.К., Шарова О.О.);

2 місце – Цикало Юлія та Катерина Голіна (дистанція 5000 м, байдарка-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Коваленко К.Ю., Гребенюк Л.В.);

2 місце – Аліна Чиж (дистанція 500 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Гребенюк Л.В.);

2 місце – Михайло Назаренко та Рябокінь Максим (дистанція 1000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В. та Шевченко В.В.);

2 місце – Цикало Юлія та Катерина Голіна (дистанція 1000 м, байдарка-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Коваленко К.Ю., Гребенюк Л.В.);

3 місце – Аліна Чиж (дистанція 1000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П. В., Гребенюк Л.В.);

3 місце – Владислав Силка та Антон Шуляченко (дистанція 1000 м, каное-двійка, Смілянська ДЮСШ «Олімп», тренер: Кириленко Ю.М.);

3 місце – Максим Кузьмін та Мірошник Павло (дистанція 1000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер: Чередник Д. М.);

3 місце – Максим Кузьмін та Мірошник Павло (дистанція 500 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер: Чередник Д. М.);

3 місце – Олесь Станкевич (дистанція 1000 м, байдарка-одиночка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренер: Чередник Д. М.);

3 місце – Дмитро Мордюшенко та Владислав Кулик (дистанція 5000 м, каное-двійка, ДЮСШ з веслування ЧМР, тренери: Кучер П.В., Гребенюк Л.В. та Шевченко В.В.);

1 місце – Петро Подолянець та Роман Українець (дистанція 1000 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Петро Подолянець та Роман Українець (дистанція 5000 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Артур Гуляр (дистанція 1000 м, каное-одиночка, Уманська ДЮСШ, тренери:Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Артур Гуляр (дистанція 500 м, каное-одиночка, Уманська ДЮСШ, тренери:Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

1 місце – Петро Подолянець та Павло Савлук (дистанція 500 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

3 місце – Роман Українець та Олександр Чорний (дистанція 500 м, каное-двійка, Уманська ДЮСШ, тренери: Іщенко В. О., Івасенко Т. Л.);

3 місце – Вадим Ткачук (дистанція 500 м, каное-одиночка, Уманська ДЮСШ, тренери:Іщенко В. О.).

Теги: веслування, змагання, перемога
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



Останні новини

22 січня 2020
20:02
Завтра на Черкащині очікуються небезпечні пориви вітру
19:00
Черкащанина, який намагався проникнути до чужого приміщення, затримали "на гарячому" (ФОТО)
18:06
У Черкасах горіла багатоповерхівка
17:05
Як у Черкасах відзначали День Соборності  (ФОТО)
16:01
На Черкащині  фіксуватимуть на відео практичний іспит на права водія
15:41
Податкова виставила приміщення смілянського водоканалу на продаж за борги
15:15
Стало відомо, яка ситуація із захворюваннями на грип та ГРВІ у Черкасах
14:58
Порушник на Черкащині виловив 18 кілограмів риби (ФОТО)
14:31
Дівчина у Черкасах провалилася до приямку багатоповерхівки (ВІДЕО)
14:10
Президент присвоїв почесне звання відомому художнику Черкащини
13:53
Черкаський поліцейський потребує термінової допомоги небайдужих
13:30
У Черкасах оприлюднили аптеки, які відпускають ліки пільговикам (ПЕРЕЛІК)
13:15
На фасаді однієї із шкіл у Черкасах створили весняний мурал (ВІДЕО)
12:55
Звернуться до президента: на Черкащині вирішують, як зберегти санаторні школи
12:35
В одному з дворів Черкас двоє чоловіків знімали колеса з припаркованої автівки (ФОТО)
12:19
На Черкащині раніше судимий зберігав зброю, наркотики та боєприпаси (ВІДЕО)
11:55
177 мільйонів гривень стягнули торік з боржників аліментів на Черкащині
11:38
Зловмисники у Черкасах викрали намет з пункту обігріву (ФОТО)
11:15
У громаді на Черкащині за рахунок субвенцій оновлюють навчальні заклади
10:52
У пожежі на Черкащині загинула жінка
10:31
Чоловік у Черкасах врізався у електроопору (ФОТО)
10:15
Угорська компанія хоче виготовляти на Черкащині продукцію для автоіндустрії
09:53
Двоє молодиків у Черкасах викрали у чоловіка телефон (ФОТО)