02.04.16 19:33

"Черкаський Дніпро" виявився сильнішим за "Гірник"

У першому домашньому матчі у 2016 році "Черкаський Дніпро" у матчі із одним із головним претендентів за вихід у Прем'єр-лігу - "Гірником" зуміли здобути вольову перемогу.

Господарі поля повели у рахунку вже на 6-й хвилині матчу. Комбінація за участі Батальського та Бушмана закінчилася прострілом від останнього, який ударом у ближній кут в один дотик замкнув Ігор Мединський.

До речі, ця гра для півзахисника стала першою після відновлення від серйозної травми, яку Мединський отримав осінню минулого року. На початку другого тайму футболісти "Гірника" зуміли відігратися завдяки вдало реалізованому пенальті від Сітало.

Однак цей факт не знітив гравців "Черкаського Дніпра", які через дві хвилини знову повели у рахунку. Ямполь прорвався по правому флангу і точно прострелив на Батальського, який буквально разом із воротарем суперника вніс м'яч у ворота.

У підсумку підопічні Ігоря Столовицького зуміли дотримати вдалий для себе результат і після цього матчу посідають 2-3 місце разом із тим же "Гірником", маючи однакову кількість очок.

"Черкаський Дніпро" 2:1 "Гірник"

Голи: Мединський (6), Батальський (53) – Сітало (51 пен.).

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter