22.11.15 11:12

"Черкаський Дніпро" втратив перемогу над лідером чемпіонату

Підопічні Ігоря Столовицького в останньому домашньому матчі цього сезону порадували яскравою грою вболівальників.

Цікаво, що, попри погану погоду, черкаські вболівальники майже на половину заповнили трибуни "Центрального".  Якщо у першому таймі команди ще грали в обережний футбол, то зовсім інша картина сталася у другому таймі. Вже на 47-й хвилині захисник "Черкаського Дніпра" Олег Синьогуб після проходу із флангу влучив у перекрадину воріт кіровоградської "Зірки". А вже через три хвилини Олександр Сафонов головою підрізав м'яч у ворота після подачі Скепського із кутового - 1:0.

Однак черкащани не довго вели у рахунку. Вже на 53-й хвилині голкіпер "Черкаського Дніпра" допустився фатальною помилки, випустивши м'яч із рук у власній штрафній. А досвідчений Олег Допілка цим скористався і проштовхнув шкіряного у сітку - 1:1.

Слід віддати належне гравцям "Черкаського Дніпра", який пропущений гол зовсім не знітив, а навпаки. Чого лише вартий удар через себе під перекладину у виконанні Батальского, який потягнув голкіпер гостей. Класно метрів із 30 стріляв у дев'язку Олег Давидов, але і в цьому випадку воротар зіграв надійно. Тим неочікуваним вийшов гол від футболіста "Зірки" Фетєєва. Захисники "дніпрян" відверто проспали його у власній штрафній. Далі удар головою - 1:2.  Але черкаська команда знайшла у собі сили відігратися. І зробив це на 89-й хвилині матчу капітан Олег Тарасенко, який більярдним ударом поцілив точно в ціль - 2:2.

На зимову паузу "Черкаський Дніпро" йде на третьому місці в чемпіонаті. Битва за Прем'єр-лігу восени обов'зково продовжиться.

"Черкаський Дніпро" 2:2 "Зірка"

Голи: Сафонов, 50, Тарасенко, 89 - Допілка, 53, Фатєєв, 70