23.03.16 10:42

Перелік спортивних секцій, де черкаські діти можуть займатися безкоштовно


Перелік спортивних секцій, де черкаські діти можуть займатися безкоштовно

 

Багато батьків сьогодні замислюється на тим, яким видом спорту їхній можна було б займатися у позашкільний час.

В Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА повідомили перелік спортивних секцій в Черкаській області, в яких ваша дитина могла б займатися безкоштовно.

Олімпійські види спорту

Бадмінтон представлено в наступних школах:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради; 
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Баскетбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2. Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
4.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
5.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
6.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
7.Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа; 
8.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
9. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області.

Бокс:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради; 
4.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області; 
5.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа; 
6.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
7.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
9.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
10.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
11.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ФСТ ЧОО «Спартак».

Боротьба вільна:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»; 
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа; 
5.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба греко-римська: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради; 
2.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Важка атлетика:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради; 
2.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».

Велоспорт – шосе:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Веслування на байдарках і каное:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради;
2.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
3.Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив».

Веслування академічне:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради.

Волейбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради; 
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
4.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
5.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа; 
6.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа;
7.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
8.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
9. Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа; 
10. Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа; 
11. Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа; 
12. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
14.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
15. Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
16.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
17.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
18. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
19.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
20.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»; 
21 Уманська районна дитячо-юнацька спортивна «Колос».

Гімнастика спортивна
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради;
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
3.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Гімнастика художня
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради; 
2.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Дзюдо:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2. Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
4. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
5. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа; 
7. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8. Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
9.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
10. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
11. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
12. Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак»; 
14. Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;

Кінний спорт:
1.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»; 
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України; 

Легка атлетика:
1.Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради; 
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
7. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
9.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
10.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
11. Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
12.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
13.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
14.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
16.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
17 .Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Плавання
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з плавання «Надія» ФСТ «Україна» (м. Черкаси).

Стрільба з луку:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради; 
2.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Стрільба кульова:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Теніс:
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Теніс настільний:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
4.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа ;
5.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
6.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»; 
7.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак».

Триатлон:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» 

Тхеквондо (ВТФ):
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України.

Фехтування:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Футбол:
1. Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Дніпро-80» Черкаської міської ради;
3.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
4. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
7. Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
9.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
10. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацькаспортивна школа; 
11.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа; 
12. Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради; 
13. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
14.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
16.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
17. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа; 
18.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
19.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
20. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
21.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
22.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
23.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
24. Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
25. Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
26.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
27.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
28.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
29.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
30.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Хокей на траві:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Неолімпійські види

Армспорт:
1.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів);
2. Корсунь-Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба самбо:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Годзю-рю карате:
1. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів).

Гімнастика естетична: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради.

Кікбоксинг (та версії): 
1.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради; 
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з ФСТ ЧОО «Спартак»;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Кіокушинкай карате:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
2. Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Пауерліфтинг:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа;
4. Дитячо-юнацька спортивна школа "Зеніт".

Спортивна акробатика 
1.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт».

Спортивне орієнтування: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія».

Таеквондо (ІТФ):
1.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Традиційне карате: 
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».
2.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
3. Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив»;

Шахи:
1 Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
2.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області
А також представлені в спортивних клубах та ВНЗ І - ІV рівнів акредитації.

Спортивно-технічні та прикладні види спорту

Військово-спортивні багатоборства: 
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;

Пожежно-прикладний спорт: представлені ВНЗ ІІІ - ІV рівнів акредитації;

Морські багатоборства: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради; 
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Спартак»;

Види спорту для інвалідів: 

Армспорт, бочча, веслування академічне, волейбол, лижні перегони,пара каное, пауерліфтинг,фехтування на візках,футзал, шахи,шашки 
представлені в Комунальному закладі «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради»

Голбол, легка атлетика,плавання, стрільба кульова, теніс настільний,футбол 
представлені в Комунальному закладі "Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів" Черкаської обласної ради.

Теги: діти, спорт, секції
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



Останні новини

21 квітня 2018
18:32
У Черкасах поліцейські-новобранці присягнули на вірність українському народу (ВІДЕО)
17:41
Черкащани зможуть передавати покази лічильників на воду через месенджер
16:12
Як черкащани ставляться до грудного годування на публіці?
15:37
Обурені селяни на Черкащині перекривали трасу Кременчук-Канів (ВІДЕО)
14:16
Відірване колесо від автівки спричинило ДТП у Черкасах (ФОТО)
13:40
Відомий танцівник спародіював зіркового черкащанина Винника (ВІДЕО)
12:45
Черкаські медики застерігають: розпочинається сезон кліщів
11:30
Черкащанин виготовляє реалістичні моделі бронетехніки
10:22
Бідняки та мільйонери. Статки чиновників Черкаської міськради
09:37
У Черкасах "батько українського бестселера" презентував історичний роман
20 квітня 2018
20:23
На Черкащині в місцевій газеті надрукували нетолерантне гасло (ФОТО)
19:12
Що чекати черкащанам від погоди на вихідних?
18:20
У Черкасах розпочалася наймасштабніша літературна подія року (ФОТО)
17:37
Кішка сама винна: жінка у Черкасах жорстоко познущалася над твариною (ВІДЕО)
16:22
Черкаська фехтувальниця опинилася серед кращих на чемпіонаті Європи
15:59
На Черкащині судитимуть чоловіка, який вирубав дерева на чималу суму
15:40
У Черкасах інвестори з Франції збираються побудувати сміттєсортувальну станцію
15:21
У Черкасах можуть розірвати договори з перевізниками, що взимку не вийшли на маршрути
14:43
Черкаські журналісти, які втрапили в ДТП, просять допомоги у водіїв з реєстраторами
14:32
Тіло рибалки із сусідньої області знайшли на Черкащині
14:15
Черкаські депутати виправили помилку в назві вулиці
13:53
Пляшка від "Орел і Решка": черкащани відшукали щасливі долари
13:30
"Важко дихати, жахливо смердить": на Черкащині нелегальний завод труїть селян