23.03.16 10:42

Перелік спортивних секцій, де черкаські діти можуть займатися безкоштовно


Перелік спортивних секцій, де черкаські діти можуть займатися безкоштовно

 

Багато батьків сьогодні замислюється на тим, яким видом спорту їхній можна було б займатися у позашкільний час.

В Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА повідомили перелік спортивних секцій в Черкаській області, в яких ваша дитина могла б займатися безкоштовно.

Олімпійські види спорту

Бадмінтон представлено в наступних школах:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради; 
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Баскетбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2. Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
4.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
5.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
6.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
7.Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа; 
8.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
9. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області.

Бокс:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради; 
4.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області; 
5.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа; 
6.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
7.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
9.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
10.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
11.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ФСТ ЧОО «Спартак».

Боротьба вільна:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»; 
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа; 
5.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба греко-римська: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради; 
2.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Важка атлетика:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради; 
2.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».

Велоспорт – шосе:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Веслування на байдарках і каное:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради;
2.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
3.Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив».

Веслування академічне:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради.

Волейбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради; 
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
4.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
5.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа; 
6.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа;
7.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
8.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
9. Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа; 
10. Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа; 
11. Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа; 
12. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
14.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
15. Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
16.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
17.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
18. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
19.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
20.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»; 
21 Уманська районна дитячо-юнацька спортивна «Колос».

Гімнастика спортивна
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради;
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
3.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Гімнастика художня
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради; 
2.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Дзюдо:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2. Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
4. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
5. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа; 
7. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8. Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
9.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
10. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
11. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
12. Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак»; 
14. Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;

Кінний спорт:
1.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»; 
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України; 

Легка атлетика:
1.Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради; 
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
7. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
9.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
10.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
11. Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
12.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
13.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
14.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
16.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
17 .Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Плавання
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з плавання «Надія» ФСТ «Україна» (м. Черкаси).

Стрільба з луку:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради; 
2.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Стрільба кульова:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Теніс:
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Теніс настільний:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»; 
4.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа ;
5.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
6.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»; 
7.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак».

Триатлон:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» 

Тхеквондо (ВТФ):
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України.

Фехтування:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Футбол:
1. Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Дніпро-80» Черкаської міської ради;
3.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
4. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
7. Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
9.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»; 
10. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацькаспортивна школа; 
11.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа; 
12. Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради; 
13. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
14.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
16.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
17. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа; 
18.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
19.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
20. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
21.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
22.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
23.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
24. Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
25. Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
26.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
27.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
28.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
29.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
30.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Хокей на траві:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Неолімпійські види

Армспорт:
1.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів);
2. Корсунь-Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба самбо:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Годзю-рю карате:
1. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів).

Гімнастика естетична: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради.

Кікбоксинг (та версії): 
1.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради; 
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з ФСТ ЧОО «Спартак»;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Кіокушинкай карате:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
2. Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Пауерліфтинг:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа; 
3.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа;
4. Дитячо-юнацька спортивна школа "Зеніт".

Спортивна акробатика 
1.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт».

Спортивне орієнтування: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія».

Таеквондо (ІТФ):
1.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Традиційне карате: 
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».
2.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
3. Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив»;

Шахи:
1 Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
2.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області
А також представлені в спортивних клубах та ВНЗ І - ІV рівнів акредитації.

Спортивно-технічні та прикладні види спорту

Військово-спортивні багатоборства: 
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;

Пожежно-прикладний спорт: представлені ВНЗ ІІІ - ІV рівнів акредитації;

Морські багатоборства: 
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради; 
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Спартак»;

Види спорту для інвалідів: 

Армспорт, бочча, веслування академічне, волейбол, лижні перегони,пара каное, пауерліфтинг,фехтування на візках,футзал, шахи,шашки 
представлені в Комунальному закладі «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради»

Голбол, легка атлетика,плавання, стрільба кульова, теніс настільний,футбол 
представлені в Комунальному закладі "Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів" Черкаської обласної ради.

Теги: діти, спорт, секції



Наші новини
в соцмережах
Loading...
Loading...

Останні новини

23 квітня 2017
20:00
Шлюб за добу та новий парковий сезон: гучні події, що сталися на Черкащині
19:29
Черкаських патріотів кличуть на безкоштовну гру на Волинь
18:22
"Софіївка" – розкішний графський парк в Умані
17:15
Черкащанка повертає до повноцінного життя людей по всій Україні
16:16
У Черкасах невідомі намагалися незаконно побудувати магазин
15:10
Черкаські баскетболісти провели майстер-клас для школярів
14:24
Населення Черкащини скоротилося більше ніж на півтори тисячі осіб
13:15
Черкаська область посіла четверте місце у спортивному рейтингу України
12:08
На Черкащині долучаться до наймасштабнішого волонтерського проекту у світі
11:20
Смертельна ДТП на Черкащині: загинуло двоє осіб
10:15
Холод відступає: у Черкаську область йде потепління
09:18
У Черкасах ярмаркували професіями (ВІДЕО)
22 квітня 2017
19:30
Черкаський боксер Беселія не залишив шансів своєму супернику
18:47
Ткаченко із рук черкаських військових отримав орден
17:33
Для відвідувачів Корсунь-Шевченківського заповідника пропонують акційну ціну
16:25
"Ми такого не очікували", - в "Дирекції парків" розповіли про викрадення писанок
15:06
Стало відомо, яке покарання отримав депутат облради, що п'яним збив людину
14:11
Двоє черкащан, що вестимуть Євробачення-2017, розповіли про підготовку до грандіозного шоу
13:20
Чергова втрата: у зоні АТО загинув боєць із Черкаської області
11:57
Як працюватиме програма “Доступні ліки” на Черкащині
11:00
У Черкасах померла 20-річна дівчина, що постраждала у жахливій ДТП
10:30
Відлякував ведмедя вогнем та допомагав пораненим: черкаський мандрівник про сміх і сльози під час походів
09:50
Колесо огляду для Черкас виготовлятимуть півроку