Реклама
Житель Львівщини отримав 4 роки за смертельне ДТП на Черкащині
Мешканці Львівської області засудили до 4 років позбавлення волі за ДТП, у якому загинула жінка.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Окрім ув’язнення, чоловіка позбавили права керувати автомобілем на 3 роки.
Слідство встановило, що 24 лютого 2020 року він за кермом "Volkswagen Passat" на автодорозі Київ – Одеса, у Маньківському районі, збив жінку на пішохідному переході. Постраждала отримала тяжкі травми та померла.
Під час судового процесу проведена автотехнічна експертиза підтвердила порушення правил дорожнього руху з боку водія.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



