Реклама
На Уманщині пожежникам передали спецавтомобіль зі США
На Уманщині рятувальники отримали новий пожежний автомобіль.
Про це повідомляє начальник Уманської РВА.
Місцева пожежна охорона Буцької громади отримала новий пожежний автомобіль від благодійного фонду "Рука в руці" зі США.
Нова техніка стане важливим підсиленням для підрозділу, який щодня реагує на надзвичайні ситуації та забезпечує безпеку жителів громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



