19.12.24 10:29

Реклама

Спорт на підтримку героїв: у Чорнобаї відбулися змагання з мініфутболу


Спорт на підтримку героїв: у Чорнобаї відбулися змагання з мініфутболу

 

Вчора, 18 грудня, відбувся футбольний турнір у селищі Чорнобай за підтримки ТОВ “Черкасиенергозбут” на честь енергетиків-захисників.

За першість змагалися чотири команди хлопчиків 2016 року народження та молодше. Серед учасників футбольна команда "Дніпро" з Черкас, ФК "Титани" із Золотоноші, “ДЮСШ Канів” та господарі “ДЮСШ Чорнобай”.

За словами директора ТОВ "Черкасиенергозбут" Руслана Самойленка, такі змагання влаштовують третій рік поспіль.

“Діти - наше майбутнє. Особливо під час війни їм варто нагадувати, що є такі приємності як змагання. Саме в боротьбі на змаганнях вони загартовуються набираються досвіду та командного духу. Це дуже важливо”, - зазначив він.

Тренер команди “Титани” із Золотоноші Вадим Гонщик розповів, що такі змагання діти дуже чекають.

“Черкасиенергозбут” три роки тому запропонувало нам спонсорську допомогу діткам. Вони завжди нас підтримували, давали спортивні костюми, одягали у спортивну форму діточок. І коли ми просили допомогу у них якусь, вони відгукувались завжди позитивно. В нас наразі небагато таких змагань, тому діти їх чекають з нетерпінням”, - поділився тренер.

Начальник Золотоніського ЦОС ТОВ "Черкасиенергозбут" Олександр Нерівний зазначив: “Наше товариство активно підтримує розвиток спорту І серед молоді Черкаської області, бере участь у багатьох заходах спортивного напрямку, надає матеріальну спонсорську підтримку. Цей захід не є новим, він вже є традиційним. Щорічно ми організовуємо цей турнір як у підтримку молоді Черкащини, так і в підтримку енергетиків, які в даний час боронять нашу країну від агресора у лавах Збройних сил України і дають нам змогу працювати і підтримувати молодь”.

За результатами змагань, переможцями стала команда “ДЮСШ Чорнобай”. Друге місце посіла команда “Титани” із Золотоноші, третє - “ДЮСШ Канів” і четверте - “Дніпро” з Черкас. Всі команди отримали нагороди та подарунки, які вручив директор “Черкасиенергозбуту” Руслан Самойленко.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

06 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
13:06
СБУ викрила жительку Черкас, яка поширювала проросійську пропаганду
12:43
На Черкащині оголосили жовтий рівень небезпеки через грози
12:07
На Золотоніщині понад 30 рятувальників гасять пожежу торфовища
11:59
На Звенигородщині доглядальник до смерті побив пенсіонера
10:58
Омбудсман: у військовій частині на Черкащині жорстоко побили мобілізованого бійця
10:13
На Черкащині п'яний мотоцикліст зіткнувся з мопедом
09:54
На Черкащині вилучили 700 метрів браконьєрських сіток
09:11
В одному із парків Черкас знову пошкодили попереджувальну табличку
05 серпня 2026
20:15
На Черкащині обрали кандидата на посаду директора психоневрологічного інтернату
19:22
Уманська громада попрощається із загиблим захисником 
18:17
На Черкащині з підрядника стягнуть понад 670 тисяч гривень штрафних санкцій
17:09
На Черкащині врятували рідкісного чорного грифа, який прилетів із Болгарії
16:38
На Черкащині водій легковика не пропустив мотоцикл: двох потерпілих госпіталізували
15:57
У Черкасах петиція проти забудови зеленої зони на Чорновола набрала необхідну кількість підписів
15:13
Понад 1600 звернень через укуси тварин зафіксували на Черкащині від початку року
14:58
На Черкащині жінка потрапила під колеса авто на пішохідному переході і загинула
13:51
ЧДБК - №1 серед коледжів України за результатами НМТ та №2 серед ліцеїв Черкащини
13:12
У Дахнівському лісництві виявили незаконне будівництво
12:54
Під час служби раптово обірвалося життя військовослужбовця з Черкас
12:01
На Черкащині оголосили попередження про грози, град і шквали
11:41
Після понад чотирьох років полону до Монастирищини повернувся захисник
11:30
На черкаській дамбі у ДТП з легковиком та двома вантажівками загинув водій