21.09.18 10:32

"Черкаські Мавпи" стартували з яскравої перемоги в Єврокубку

Чинні чемпіони української Суперліги Парі-Матч розпочали новий сезон з впевненої перемоги в Кубку Європи FIBA. "Черкаські Мавпи" здолали чемпіона Норвегії – "Кьонгсберг Майнерз" із рахунком 83:63.​

Про це повідомляє прес-служба баскетбольного клубу.

Провівши відносно рівну першу половину гри, в другій частині матчу українці були просто нестримними. Дмитро Скапінцев виграв стартове вкидання у свого візаві та відправив "Мавп" у першу атаку, а вже через 45 секунд лідер "Черкаських Мавп" Олександр Кольченко влучив дальню спробу. Після цього молодий центровий гостей Скапінцев додав ще два з-під кошика.

Перші ж очки з гри суперники української команди зуміли набрати лише на четвертій хвилині зусиллями Роберта Хаббса, який реалізував ефектний кидок згори. Після цього черкасці знову повели в рахунку з різницею в 5 очок.

У середині першого періоду різниця в рахунку сягнула 9 балів після влучного штрафного від молодого Івана Ткаченка, який минулого сезону став кращим данкером Суперліги Парі-Матч. Проте, в другій половині чверті норвежці все ж зуміли дещо скоротити відставання, і як наслідок на першу перерву команди пішли за переваги гостей лише в 4 бали.

Із самого старту другої десятихвилинки господарі паркету почали активно наздоганяти черкаський клуб. Через хвилину після стартового вкидання рахунок на табло був рівний – 21:21. Після цього підопічні Максима Міхельсона зуміли знову вийти вперед, але закріпити успіх гостям не вдалося: в середині другої чверті попереду були вже господарі майданчику. На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги українського клубу - 36:38.

На початку другої половини матчу команда Ларса Зонзтебі спробувала відіграти відставання в черкасців за рахунок дальніх спроб, проте їм це не вдалося. Потім молодий центровий Дмитро Скапінцев двічі поспіль влучно атакував кільце суперника та. Наприкінці чверті і взагалі команда Максима Міхельсона повела +20.

Заключну десятихвилинку команди догравали досить рівно: спочатку гості відривалися в рахунку на ще більшу відстань, проте "Майнерс" знаходили в собі сили тримати на табло різницю в 20 балів. Завершився ж матч за рахунку 83:63 на користь української команди.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter