21.04.17 09:55

Бажані вихідні. Події у Черкасах, які не можна пропустити


Реклама
Бажані вихідні. Події у Черкасах, які не можна пропустити

 

На цих вихідних на черкащан чекає концерт-гармонія, юшка у весняному лісі та дитяча вистава.

Добірка цікавих подій та заходів у Черкасах на 22-23 квітня від Zmi.ck.ua.

Цими вихідними черкащани можуть відвідати ювілейну виставуа творів заслуженого діяча мистецтва України Віктора Клименка (85 років), що знаходиться у приміщенні Художнього музею. О котрій: 15:00.Вартість квитка – 5 грн.

22 квітня у Художньому музеї відбудеться презетація нової платівки акустичного дуета "Діля і Орест" під назвою "22". Це другий альбом у довготривалій співтворчості співака і композитора Ділі та музиканта і мультиінструменталіста Ореста Криси. Ви почуєте пісні на вірші Тараса Шевченка, Григорія Сковороди, Богдана-Ігоря Антонича, Михайла Яцківа, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко, Анатолія Секретарьова, Івана Малковича, Костя Москальця, Сергія Лазо, Юрія Дубінського, Тані-Марії Литвинюк, Андрія "Вар’ята" Білецького, Андрія "Фріла" Шалімова. Квитки можна придбати у касі художнього музею/у керівників "Чашка кави.Че"/у "Майстерні "ВСтилі..Ірма"/у Школі-Студії "Спів Братів". О котрій: 19:00. Деталі: за тел.: (063) 049-87-58.

Також 22 квітня у Черкаському міському Будинку культури ім. І. Кулика відбудеться концерт-гармонія "Миродзвін". 50 унікальних дзвонів – новий формат у світі цілющої музики! Концерт дозволяє пережити усі відчуття – від шторму до штилю в океані унікального звучання! З давніх давен люди мають традицію слухали цілющі дзвони в особливі моменти життя. Міжнародний проект Миродзвін обєднує музикантів, які шукають нове звучання і духовний змист у музиці. Виконуючи древні гармонії, їх творчість занурює у глибокий спокій і захват! Це своєрідний сеанс оздоровчої навколосвітньої подорожі. Миродзвін – Майстерність гри на древніх цілющіх інструментах у поєднанні із унікальним звучанням дзвонів з усього світу! Квитки можна придбати за тел.: (099) 383-12-63. А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32 та Будинку культури ім.Кулика ("Табачка"). О котрій: 19:00. Вартість квитка – від 50 до 120 грн.

До того ж 22 квітня Черкаський академічний театр ляльок запрошує маленьких черкащан та їхніх батьків на виставу "Пригоди в Чарівному лісі". Вистава про жахливі історії з життя тих, хто у своїй діяльності не дотримується правил безпеки життєдіяльності. Початок вистав: 10.30 та 12.00. Вартість квитка – 25 грн.

А 23 квітня Туристичний клуб "Горизонт", знову запрошує до весняного лісу, посидіти біля великого багаття, покататися в гамаку, поїсти, звареної, тут же, на багатті, з пилу-жару, юшки! А також попити ароматного чаю! З собою беремо: кухоль, ложку, глибоку тарілку; один-два літри звичайної води; підстилку для сидіння на колоді. Казанки, всі продукти, бере та несе організатор. Варить юшку теж організатор. Збір о 12:00 на зупинці "Санаторій Україна". Вартість - 30 грн (діти до 6 років – безкоштовно).

А тим часом 23 квітня у приміщенні СК "Будівельник" відбудеться Перший Чемпіонат України з різних видів бойових мистецтв імені Віктора Синєбрюхова. Підтримай свій улюблений вид спорту та об'єднаймо всю Україну, адже разом ми сила!
Програма заходу:

09.00 – 12.00 – попередні поєдинки та показові змагання 6-7, 8-9, 10 – 11, 12-13 років.

12.00-12.30 – урочисте відкриття змагань.

12.30-15.00 – фінальні поєдинки та нагородження 6-7, 8-9, 10 – 11, 12-13 років.

12.30- 18.00 – змагання вікової категорії 14-15, 16-17 років та вікова категорія 18+.

Нагородження, відразу після визначення переможців.

18.00-20.00 – змагання вікової категорії 18+ у розділі "ММА хортинг".

Нагородження, відразу після визначення переможців.

20.00 – Урочисте закриття змагань

Початок о 08:00.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#вихідні #афіша

Останні новини

07 лютого 2025
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:00
Не вдалося врятувати: у Смілі попрощаються із захисником
16:50
У Черкасах зіштовхнулися два легковики
16:40
Двоє черкащан за 8 тисяч доларів пропонували військовозобов’язаним фейкові довідки
15:52
На Канівщині ліквідували стихійне сміттєзвалище
15:13
Наколядували 25 тисяч на генератор для ЗСУ: на Звенигородщині відзначили трьох маленьких волонтерів
14:58
На Черкащині прогнозують зниження температури до мінус 10 градусів
14:02
В укритті одного з черкаських медзакладів створили стінопис (ФОТО)
13:42
Черкаському військовому потрібна допомога
12:54
У Черкасах останню путь провели загиблого сержанта
12:24
У Каневі зафіксували випадки захворювання корости
11:58
У Черкасах через припаркований на пандусі джип чоловік з інвалідністю не міг виїхати із будинку
11:12
Депутати проігнорували очільника Черкаської ОВА: МСЕК знову не ліквідують
10:57
На Звенигородщині водій вантажівки за день двічі з'їхав у кювет (ФОТО)
10:49
Не стало судді Господарського суду  Черкаської області у відставці
09:56
На Уманщині службовця у сфері екології підозрюють у хабарництві 
09:19
У Черкаській області збили 9 ворожих БпЛА
08:55
На Черкащині застосували аварійні відключення світла 
06 лютого 2025
20:08
У Черкасах п'яний водій їздив із підробленим посвідченням
19:10
У Смілі водій вантажівки виїхав з дороги та в'їхав у паркан
18:03
У Черкасах тимчасово заборонять рух однією із вулиць
17:01
Більше року вважався безвісти зниклим: на Тальнівщині в останню дорогу проведуть полеглого матроса
16:46
Синоптики попереджають черкащан про негоду