Реклама
"Азоту" газ ще не перекривали
На черкасьому підприємстві "Азот" проблем із газом поки що немає, повідомляє "Вікка".
Водночас на підприємстві підтвердили інформацію про те, що отримали від НАК "Нафтогаз" листи з погрозою відімкнути "Азот" від газопостачання.
Нагадаємо, сьогодні видання "Капітал" повідомляло про те, що підприємства черкаський "Азот", а також "Рівнеазот", контрольовані компанією Ostchem Дмитра Фірташа, отримали листи від "Нафтогазу України" з вимогою самостійно відключитися від системи газопостачання. Інакше 28 листопада газові служби перекриють їм вентиль примусово.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



