01.07.26 11:57

Реклама

Суд відсторонив від посади директора черкаського закладу культури, якого підозрюють у фіктивному працевлаштуванні


Реклама
Суд відсторонив від посади директора черкаського закладу культури, якого підозрюють у фіктивному працевлаштуванні

 

У Черкасах 1 липня відбулося судове засідання у справі директора одного з комунальних закладів культури, якого підозрюють у фіктивному працевлаштуванні та заволодінні бюджетними грошима.

Про це пише "Суспільне".

За даними прокуратури, йдеться про 45-річного директора одного з комунальних закладів культури. Додамо, що підозру вручили також його заступниці. За версією слідства, вони фіктивно працевлаштували людей на посади артистів та заволоділи бюджетними коштами. Поліція відкрила кримінальне провадження, розповіла речниця Головного управління Нацполіції області Зоя Вовк.

Прокурор просив відсторонити підсудного від посади, повідомила кореспондентка Суспільного із зали засідань.

Прокурор зауважив, що є ризики тиску від підозрюваного:

"Сторона обвинувачення вважає, що підсудний, перебуваючи на посаді та використовуючи свої зв'язки з працівниками у різних сферах діяльності, налагодив стійку взаємодії з державними органами та органами самоврядування, використовуючи у тому числі власні повноваження. На даному етапі він може безперешкодно чинити тиск та перешкоджати розслідуванню".

Підсудний своєю чергою пояснив, що нині на лікарняному через травму та отримує страховку. Від коментарів відмовився.

Захисник просив врахувати стан здоровʼя і відсторонити у перший день виходу підсудного на роботу:

"Щодо підозрюваного діють соціальні гарантії, він нині отримує соціальні виплати у звʼязку з непрацездатністю, тому відсторонення від посади і всі ці норми соцзахисту, очевидно, будуть суперечити одна одній. На думку сторони захисту, було б розумним і правильним, щоб якщо є потреба у відстороненні від посади, то вона набрала чинності після закінчення періоду непрацездатності".

У коментарі додав:

"Ця справа з точки зору судового розгляду безперспективна. Слідство і прокуратура підійшли з обвинувального боку, з чим сторона захисту не погоджується".

Як раніше повідомляв ЗМІ.ck.ua, йдеться про очільника обласної філармонії Юрія Федоряку.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама
Реклама

Останні новини

16 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
19:52
На Черкащині дерева за межами населених пунктів видалятимуть за новою процедурою
18:04
На Черкащину повертається тепло: синоптики розповіли, коли знову задощить
17:22
На Черкащині стартував прийом робіт на премію імені Данила Нарбута
16:25
Ліцеїст із Черкас отримав паспорт із рук президента
16:14
Колишній високопосадовець Черкаської ОДА став міністром у новому складі Кабміну
15:56
На Черкащині судитимуть кадастрову реєстраторку через земельну аферу на 3,7 млн грн
14:33
Спільнота, підтримка, відновлення: куди можуть звернутися ветерани на Черкащині
14:24
На Черкащині викрили браконьєра із сітками та 40 кг незаконно виловленої риби
14:00
У Черкасах чоловік вдруге намагався обікрасти супермаркет, але не встиг втекти
13:52
Через мобілізацію комунальників у Каневі виникли труднощі з видаленням аварійних дерев
13:04
На Черкащині державі повернули майже гектар заповідної землі
12:56
В Україні обрали нового прем'єра: як голосували нардепи з Черкащини
12:45
Від поранення помер захисник із Черкас
12:20
Рада призначила нового прем’єр-міністра України
11:50
Черкаський заклад став лідером серед коледжів України за результатами НМТ
11:04
Умань проведе в останню путь молодшого лейтенанта
10:44
У Черкасах відбувся мітинг через відставку Федорова
10:42
Має підозру від НАБУ за корупцію у 62 мільйони: ексочільник Черкащини може очолити одне із міністерств
09:56
Черкаський університет втратив доцентку кафедри психології
09:50
До Кубку "Черкаських богатирів" залишилися лічені дні
09:31
Два збиті БпЛА та пожежа на полі: наслідки нічної атаки на Черкащині
15 липня 2026
20:21
Відомому співаку з Черкащини присвоїли звання "Заслужений артист України"