Реклама
У Черкасах почали збирати небезпечні відходи
Відпрацьовані лампи, прилади, що містять ртуть, батарейки та акумулятори черкащан закликають викидати в спеціальні контейнери.
Про графік прийому цих небезпечних відходів повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



