Реклама
У якому стані Будинок природи в Черкасах ?
Сьогодні поновлений на посаді директор Будинку природи Олександр Роджа влаштував для журналістів екскурсію приміщенням, яке перебуває у занедбаному стані.








Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



