28.05.19 16:30
Реклама

"Запихали в автівку силоміць": стали відомі подробиці інциденту з юнаками призовного віку в Черкасах


Реклама

 

Військовий комісаріат забирає громадян призовного віку в Черкасах прямо з вулиці. Один із молодиків, яких наразі тримають у казармі і не відпускають, розповів у коментарі Zmi.ck.ua, як усе відбувалося.

"Доходимо на роботу приблизно о 7.30. Близько більше 10-ти військових нас зупинили, запитали ім’я, прізвище, рік народження і звернулися з пред’явою "Ви ухиляєтеся від військових зобов’язань. Надалі ви проїдете з нами". На запитання "На якій підставі?", відповіли, що на підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу". Що ми повинні були прибути у військкомат протягом 10-ти днів, але не з’явилися. Запихали силоміць у машину, я не погоджувався з ними їхати. Два мужики взяли: "Залазь. Нікуди не дінешся"", - розповів Сергій.

За його словами, на попередження про виклик поліції, військові у некультурній формі відповіли, що їм байдуже.

"Осіб п’ять посадили в машину за першу ходку. Нас всього з "Юрії-Фарм" десь осіб десять забрали. І залишилися п’ять осіб, нас не відпускають із пред’явами, що нам вручають повістки, а ми ігноруємо їх", - розповів черкащанин та відзначив, що не отримував повістки.

Надалі, за словами Сергія, їх завели на огляд медичної комісії. Справи юнаків, які з Черкас, Черкаського району, були в наявності у комісаріаті. Щодо тих, хто з інших районів, повідомили, що телефонуватимуть у відповідні комісаріати.

"А поки завели нові медичні справи. За станом здоров’я деякі не придатні до військової служби, як я. Однак, після огляду, який, до слова, був лише формальний із запитаннями "що хвилює", мені віддали справу зі словами "Все, ти здоровий, придатний". А як здоровий, якщо лікарка сказала, що для підтвердження потрібно поїхати за місцем прописки, узяти довідки з місця обліку, які підтверджують діагноз? Відповіли, що лікарка повідомила, що цілком здоровий", - розповів Сергій.

Опісля, як він розповів, їх загнали в казарму і по суті не пояснили, чого чекати і як довго.

"Один раз сказали: "Чекайте, за вами приїдуть з вашого військового комісаріату з районів. А другий – "Чекайте медичну комісію обласну". Коли вона буде - завтра чи післязавтра - ніхто не знає. Частину з військкомату нікуди не відпускають, ні за справками, нікуди", - розповів Сергій.

Зазначимо, що у військовому комісаріаті в коментарі Zmi.ck.ua розповіли свою версію сьогоднішніх подій.

Ім’я змінено на прохання героя на правах анонімності

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#військовий комісаріат #військкомат #призовник #служба

Останні новини

23 травня 2025
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
16:56
У Черкасах патрульні знайшли порушника завдяки відео в соцмережах
16:25
Черкаський художній музей переніс день безкоштовного відвідування
15:49
У Черкасах оновлюють світлофори: де тривають роботи
15:10
У Золотоноші зустріли захисника, який пробув у трирічному полоні
14:36
На Черкащині чоловік, який знайшов на сміттєзвалищі боєприпаси, намагався їх продати 
13:57
У Черкасах попрощалися із загиблим снайпером
13:32
У Черкасах активно готують до літа фонтани
12:58
У "Новій якості" попередили черкащан про тимчасове припинення роботи номерів кол-центру
12:20
У Черкаській області від імені податківців надсилають фейкові листи
11:06
На Черкащині сили ППО знищили 9 БпЛА
10:53
Черкащан попереджають про грози та шквали
10:38
Мешканцям Черкащини нагадують про борги за електроенергію
09:59
У Черкасах викрили чоловіка, який за 5 тисяч доларів обіцяв "вирішити" питання про непридатність до служби
09:41
На Черкащині засудили чоловіка за наругу над Державним Прапором та зберігання наркотиків
22 травня 2025
20:07
У Каневі освятили собор, де прощалися з Тарасом Шевченком
18:08
У Черкасах спіймали браконьєрів, які намагалися втекти із мішком риби
18:03
Військових із Уманщини посмертно нагородили орденами
17:00
У Черкаському районі зайнялися житловий будинок, прибудова та гараж
16:28
Неприємні сюрпризи: що дістали із дна Дніпра на одному із черкаських пляжів
16:09
У Черкасах триває прийом документів на оздоровлення дітей пільгових категорій
15:55
Черкаські депутати на сесії виділили гроші для "Астри"
15:15
У Черкасах готують до запуску фонтан біля міської ради