10.08.15 14:57

Реклама

У Черкасах місячній дитині потрібна допомога


У Черкасах місячній дитині потрібна допомога
 
6 серпня маленькій черкащанці Ліані виповнився місяць. Із дня народження вона ще не покидала стіни лікарняних палат Черкаської обласної дитячої лікарні.
 
Тільки нещодавно дівчинка потроху почала дихати самостійно. Подальше видужання малечі залежить від тривалого лікування, проте вже зараз фінансові ресурси матері, яка виховує дитину самотужки, вичерпані, пише Про Все.
 
– Нас уже перевели з відділення інтенсивної терапії. Кожен день на годину-півтори знімають апарат штучного дихання. Іде поступовий прогрес, – з полегшенням говорить про стабілізацію стану здоров’я доньки мама Лорена Поп.
 
2Молода мама виросла в інтернаті. Плече допомоги може підставити тільки брат, але і в того своїх четверо дітей. Вдалося розшукати батька, однак ще рік тому він добровольцем пішов на передову захищати країну. Зараз із тяжкою травмою хребта він лежить у харківській лікарні. Сподіватися родині ні на кого.
 
– Друзі такі ж, як і ми, – зі скромним достатком – можуть допомогти хіба що підгузками. Ціни на ліки захмарні і без них не обійтися, – у розпачі говорить мама дівчинки. – Довелося звертатися до благодійників. Добре, що відгукнулася депутат Черкаської обласної ради Світлана Трофімова. Вона допомогла із придбанням медикаментів.
 
За словами лікаря педіатра-неонатолога відділення новонароджених та недоношених дітей Черкаської обласної дитячої лікарні Світлани Мурей, стан дівчинки стабільний, середньої важкості. Щоб і надалі забезпечувати позитивну динаміку, потрібно продовжувати приймати призначені препарати.
 
1 (2)– Від народження дівчинка мала проблеми з нервовою системою та неонатальний сесис. Після переведення пацієнтки з відділення інтенсивної терапії новонароджених їй призначили два препарати для підтримки центральної нервової системи, а також пробіотик для нормалізації кишкової флори. Попереду ще заплановано низку обстежень, – зазначає Світлана Мурей.
 
Робити прогнози у подібних ситуаціях лікарі не наважуються. Пояснюють: новонароджені – особлива категорія пацієнтів. Мама дівчинки не втрачає надію на видужання та сподівається на підтримку небайдужих.
 
Кошти можна перерахувати: ПриватБанк 5168755376527657 Поп Лорена Валеріївна (призначення платежу: поповнення картки)
Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

15 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки
11:31
Мав відстрочку, але опинився за 140 км від дому: на Черкащині перевірять дії працівників ТЦК
10:48
На Черкащині власники домашніх електростанцій можуть перейти на електронний документообіг
10:38
У Смілі розгорнули два штаби для допомоги мешканцям пошкодженого будинку
09:33
Після атаки БпЛА у Смілі загорілася 9-поверхівка: працювали 47 рятувальників
09:03
Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку в Смілі: п'ятеро людей постраждали (ФОТО)
13 серпня 2026
18:06
Чотири гідроспоруди на Черкащині можуть визнати безхазяйними
17:17
На Черкащині перевірили умови проживання дітей-сиріт та виявили порушення