25.10.17 12:48

Реклама

Завдяки лізингу “Черкасиавтотранс” збільшив автобусний парк


Реклама
Завдяки лізингу “Черкасиавтотранс” збільшив автобусний парк

 

Нещодавно автобусний парк ПрАТ “Черкасиавтотранс” поповнився чотирма новими автобусами для пасажирських превезень. Нове автопридбання виявилося зручнішим для пасажирів, адже обладнане більш зручними сходинками та значно тепліше за вже існуюче.

“Ми співпрацюємо з ПриватБанком з 2003 року, а цього літа ми із банком серед перших впровадили QR-розрахунок на рейсових автобусах, - розповідає директор ПрАТ “Черкасиавотранс” Володимир Солом’яний. - Кілька років поспіль ми брали кредити на нові автобуси, цього ж року опанували нове для себе лізингове кредитування. Відтепер я можу з легкістю рекомендувати іншим перевізникам користатися лізингом, адже лізинг – це нормальні взаємовідносини з банком і ніяких загроз”.

Лізингове кредитування дає можливість купувати транспорт і обладнання відразу. При цьому його повна вартість оплачується не за один платіж, а поступовими виплатами за рахунок прибутку від його використання. Предмет лізингу переходить у власність клієнта після всіх виплат.

“Необхідно підкреслити переваги оформлення лізингу, - розповідає заступник директора Черкаської філії ПриватБанку Віталій Байда. - Це низькі відсоткові ставки без прихованих комісій та відсотків та просте оформлення. Цікавим є й зменшення оподатковуваного прибутку (за рахунок сплати платежів по лізингу, можливості прискореної амортизації), а також лізингоотримувач має право на податковий кредит з ПДВ”.  

Лізингове кредитування доступне за категоріями: комерційний та легковий автотранспорт, спецтехніка, поліграфічна галузь, промислове обладнання, сільськогосподарська техніка та обладнання, елеваторне обладнання тощо.

Більш детальна інформація чекає на вас за посиланням або ж проконсультуйтеся у відділеннях ПриватБанку.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама
Реклама

Останні новини

21 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
19:57
У Черкасах відбудеться благодійний творчий вечір Артема Лоїка
18:29
У Черкасах погіршилася якість повітря: виявили перевищення кількох забруднювачів
17:25
На Черкащині попрощалися із військовим, загибель якого підтвердили через понад рік
16:16
У заказнику на Черкащині незаконно вирощували сою
15:38
У Канівській громаді відкрили оновлену зупинку з яскравим муралом
15:12
У Черкасах відкриють виставку "Незабутні імена"
14:48
У Черкасах попрощалися із захисником
14:25
Найбільший в Україні завод із переробки картоплі зводять на Черкащині
13:37
На Черкащині в чоловіка виявили небезпечний лептоспіроз
13:00
За 7 тисяч доларів обіцяв відстрочку: на Черкащині затримали організатора "ухилянтської" схеми
12:22
Жителів Черкащини закликають бути пильними через можливу загрозу атак ворога на АЗС
12:03
У Кам'янці чоловік після сварки зарізав знайомого
11:51
П'яний водій спричинив ДТП на Черкащині: четверо людей у лікарні (ФОТО)
11:33
Тріснув дисплей телефону: як правильно вирішити проблему?
10:47
Для очищення річки: на Черкащині до водойми внесли 2 тисячі літрів хлорели
10:14
На Черкащині зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції
09:56
Канівська громада виділила 170 тисяч гривень на підтримку мобілізованих
09:00
Через незаконну вирубку дерев сільрада на Черкащині має відшкодувати понад півмільйона гривень
08:30
У cекретаря Черкаської міської ради можуть конфіскувати машини за сім мільйонів гривень
20 липня 2026
20:01
На війні загинув випускник черкаського університету
19:06
В Умані відбудеться велопробіг пам’яті Героя України Олександра Цебрія
18:28
Будівлю гімназії 1900 року в Умані хочуть офіційно внести до держреєстру пам’яток