Реклама
Браконьєрство на Черкащині: чоловік наловив риби майже на 40 тисяч гривень
Подія сталася вчора, 11 травня, у Маньківському районі.
Про це повідомляє пресслужба Черкаського рибоохоронного патруля.
На Черкащині під час рибоохоронного рейду викрили чоловіка, який незаконно виловлював рибу на річці Гірський Тікич поблизу села Чорна Кам’янка. Порушник використовував заборонене знаряддя лову «павук». У результаті незаконного вилову він добув 32 карасі сріблясті.
Завдані рибному господарству України збитки оцінили у 39 525 гривень. На місце події викликали слідчо-оперативну групу для документування правопорушення та подальшого ухвалення рішення згідно із законодавством України
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



