31.07.17 14:11

Чому досі жителі Золотоноші потерпають від неприємного запаху?



Чому досі жителі Золотоноші потерпають від неприємного запаху?

 

Понад півроку в Золотоноші місцеві потерпають від перекритої центральної вулиці міста й настерпного сморіду через розритий та недобудований колектор водовідведення.

Про це передає кореспондент Zmi.ck.ua.

Аби розібратися, чому ремонтні роботи не можуть завершити, 29 липня на зустріч із міським головою Віталієм Войцехівським та містянами приїхав народний депутат Владислав Голуб.

Обговорення розпочалися біля багатостраждального колектору. Планувалося, що на тому місці до дебатів долучаться небайдужі перехожі. Проте тільки-но нардеп взявся розповідати про початок співпраці з очільником міста, як здійнявся гучний галас. Провокації зумовили  штурханину, й для більшої організованості зустріч довелося перенести до зали міського Будинку культури. Там дебати пройшли майже без участі пересічних громадян, лави закладу здебільшого заповнили працівники Золотоніської міської ради.

Під час обговорень міський голова Віталій Войцехівський стверджував, що депутат Владислав Голуб намагається перешкодити реконструкції колектору водовідведення.

"Кримінальне провадження, яке відкрито за поданням народного депутата щодо незаконного освоєння коштів на реконструкцію колектора, заважає виконувати роботи, оскільки вилучена проектна документація", - сказав міський голова Золотоноші.

Зі свого боку Владислав Голуб зазначив, що відповідно до Закону "Про статус народного депутата України", він ніяким чином не може втручатися в хід судової справи, а вилучення документації не може заважати ремонтним роботам, адже законодавство у цьому випадку передбачає надання копій документів.

"Згідно ч. 4 ст. 185 КПК України, на вимогу володільця особою, яка пред’являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених документів",- процитував депутат.

Як розповів Віталій Войцехівський, на більшу частину коштів, передбачених першою чергою реконструкції, а саме близько 26 млн. грн були закуплені будівельні матеріали на весь ремонт колектору.

 "Нами було прийнято рішення закупити всі будівельні матеріали на ремонт колектору довжиною 7.5.м",- зазначив мер Золотоноші.

Втім, як за словами Владислава Голуба, таке рішення про закупівлю суперечить бюджетному законодавству.

"Відповідно до закону, якщо до кінця року кошти не використовують, вони повертаються до державного бюджету. Розуміючи це, міська влада вирішила закупити матеріали за завищеною ціною. Пройшла зима, а грошей на самі роботи - не вистачає. Зараз справою щодо нецільового використання коштів займається прокуратура й ГУНП Черкаської області", - розповів Владислав Голуб.

Відомо, що у Золотоноші щодо об’єктів, які будуються чи реконструюються, відкриті кримінальні справи.  А саме: кримінальне провадження №12015250000000292 щодо привласнення державних коштів на роботах по реконструкції очисних споруд в місті Золотоноша та кримінальне провадження №12016250000000347 щодо привласнення коштів на реконструкції міського колектора міста Золотоноша.  У цьому провадженні йдеться про те, що майже 31 млн. гривень освоєно за три останні тижні грудня 2016 року, закупівля піску за кубометр становила майже 2700 грн. Досудові розслідування також проводяться стосовно будівництва критого басейну в гімназії імені Скляренка м. Золотоноша та щодо виконання реконструкції полігону твердих побутових відходів. 

Щодо того, як врешті вирішити наболілу містянам проблему з колектором, народний депутат запропонував направити кошти з природоохоронного фонду, які міська влада Золотоноші просить на реконструкцію полігону твердих побутових відходів, на завершення ремонту колектора, адже цей об'єкт є більш критичним. Він пообіцяв, що посприяє у виділенні додаткових коштів на фінансування другої черги ремонту колектору.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#Віталій Войцехівський #Владислав Голуб #колектор #ремонтні роботи

Останні новини

04 грудня 2023
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:02
Протягом тижня на ГРВІ захворіли більше 5600 черкащан
19:03
На Черкащині сталася смертельна ДТП
18:08
Намагався втекти: у Черкасах патрульні зупинили нетверезого водія (ВІДЕО)
17:01
На Черкащині на дві гідротехнічні споруди оформлять право власності
16:52
Якою буде погода на Черкащині цього тижня
16:14
На Черкащині чоловік вбив свого вітчима
15:52
На війні загинув військовослужбовець з Лисянщини
15:26
На Черкащині син убив свого батька сокирою
14:34
Черкаський спортсмен показав високий результат на міжнародному турнірі
13:57
Черкаська волонтерка збирає на генератор для військових
13:01
У центрі Черкас встановили новорічну ялинку (ФОТО)
12:27
Депутати захотіли встановити меру Черкас 400 відсотків премії щомісяця: що він відповів
12:18
У Черкасах попрощалися з двома загиблими воїнами
11:59
На Черкащині відкрили пункти продажу новорічних дерев
11:22
Скільки малюків з'явилося на світ у Черкасах
10:54
На Золотоніщині храм московського патріархату перейшов до ПЦУ
10:31
У деяких черкаських будинках тимчасово не буде світла
09:57
На Черкащині новий розподільник природного газу
09:29
На Золотоніщині сталася пожежа господарської будівлі
03 грудня 2023
17:50
У центрі Черкас водій скоїв ДТП та втік
15:15
У Черкасах чоловік підстрелив правоохоронця
13:00
На Черкащині зіштовхнулися легковик та вантажівка: один чоловік загинув (ФОТО)