Реклама
Двох полеглих воїнів із Черкащини відзначили державними нагородами
Полеглих захисників із Паланської громади відзначили державними та військовими нагородами.
Про це повідомив начальник Черкаської РВА Ігор Миклащук.
Відповідно до Указу Президента України та наказу Головнокомандувача Збройних Сил України, за особисту мужність, самовіддане виконання військового обов’язку та захист державного суверенітету України посмертно нагороджено:
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня — Артема Шевчука.
Нагрудним знаком «Комбатантський хрест» та нагрудним знаком «Честь та пам’ять» — Олександра Благітку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



