Реклама
Гострі кишкові інфекції на Черкащині: де зафіксували найбільше випадків
На Черкащині за тиждень зареєстрували 32 випадки гострих кишкових інфекцій.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
За період із 18 по 24 травня у Черкаській області зафіксовано 32 випадки гострих кишкових інфекцій. Найбільше випадків зареєстровано в Уманському районі — 14, у Черкаському районі — 12, у Звенигородському — 5, у Золотоніському — 1 випадок.
У структурі захворюваності гастроентероколіти встановленої етіології становили 62,5%, невстановленої — 31,25%, сальмонельоз — 6,25%. Також зазначається, що частка ротавірусної інфекції серед гастроентероколітів встановленої етіології становила 25%.
Окремі випадки сальмонельозу були зафіксовані на території Уманської та Медведівської територіальних громад.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



