Реклама
Канівська громада отримала два автомобілі від міста-побратима з Німеччини
Канівська громада на Черкащині отримала чергову міжнародну допомогу.
Про це повідомляє пресслужба Канівської міської ради.
Місто-побратим Фірзен з Німеччини передало два автомобілі для потреб громади.
Транспорт надійшов у межах співпраці з новою адміністрацією німецького міста. Автомобілі передали як гуманітарну допомогу для посилення роботи комунальних служб та підтримки громади в умовах воєнного часу.
У громаді зазначають, що така підтримка сприятиме оперативнішому виконанню важливих завдань та покращенню роботи міських служб.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



