26.01.18 12:10

Реклама

Колишній черкаський підполковник міліції організував банду вокзальних крадіїв у столиці (ФОТО, ВІДЕО)


Колишній черкаський підполковник міліції організував банду вокзальних крадіїв у столиці (ФОТО, ВІДЕО)

 

Сто співробітників прокуратури та департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції провели у Києві гучну спецоперацію по затриманню учасників організованого злочинного угруповання поліцейських на столичному вокзалі.

Про це пишуть "Факти".

Так, 25 січня правоохоронці провели 35 обшуків у підозрюваних колег, що працювали на станції Київ-Пасажирський та, як виявилося, "кришували" вокзальних кишенькових злодіїв, отримуючи за це чималу плату. Шістьом поліцейським та жінці-циганці оголосили підозру в крадіжках, а в затриманих виявили близько 300 тисяч гривень готівки. Більше того, з’ясувалося, що банду "перевертнів у погонах" очолював підполковник поліції, який раніше працював у черкаській міліції. 

Про можливі неправомірні дії поліцейських Солом’янського райвідділу поліції Києва працівникам внутрішньої безпеки стало відомо ще влітку 2017 року. У ході розслідування було встановлено: організував злочинне угруповання 40-річний підполковник поліції, який курував роботу правоохоронців на вокзалі. До злочинної групи входили помічник чергового, начальник сектору та троє поліцейських-сержантів.

"Підполковник особисто контролював роботу злодіїв, вказуючи їм, в який час і де "працювати", як вести себе в разі затримання "чужими" поліцейськими або жертвами, коли і де ділити вкрадене з правоохоронцями... Він інструктував підлеглих, як контролювати злодіїв, сприяти їх діяльності і як "працювати" з потерпілими, щоб вони не подавали заяви про злочини", – розповіла прес-секретар ДВБ Олеся Орлова.

Спілкування з жертвами злодіїв, які зверталися до чергової частини вокзального відділу поліції, правоохоронці з ОЗУ намагалися взяти на себе. Заявникам вони популярно пояснювали: пошуки злочинців йтимуть довго. І якщо потерпілі подадуть офіційну заяву, їм доведеться постійно їздити в Київ на допити і впізнання. А викрадені гроші і речі повернути все одно не вийде. Іноді від потерпілих вдавалося "відкупитися", повертаючи їм нібито знайдені документи і порожні гаманці. Коли це не вдавалося, намагалися "закрити справи" за поданими заявами або просто їх "затягували", залишивши без розгляду. Наразі виявлено вже кілька таких заяв.

Серед встановлених в результаті розслідування фактів – крадіжка у пасажирки двох айфонів. Матеріали за заявою жінки були "списані в архів", а самі мобільники – передані організатору групи. Така ж доля чекала і інші заяви – про крадіжки 61 тис. грн, 166 тис. грн, 38 тис. грн і двох дорогих мобільних телефонів. Зараз слідство намагається встановити всіх співучасників банди і всіх постраждалих від неї.

Не виключено, що деякі учасники знешкодженого угруповання вже мали досвід роботи на столичному вокзалі. Принаймні всі затримані поліцейські раніше працювали в міліції і успішно пройшли переатестацію. Що ж стосується їх ватажка, то підполковник до переатестації працював у підрозділах кримінального блоку черкаської міліції. Після переатестації він переїхав до Києва.

 

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#банда #крадії #підполковник Реклама

Останні новини

16 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:22
На Черкащині жінка збирала інформацію про систему охорони та захисту місцевої гідроелектростанції
16:07
«ЛНЗ» впевненно перемагає «Чорноморець»
11:52
На Черкащині вночі сили ППО знищили шість БпЛА
11:30
«Пакунок школяра»: як отримати державну допомогу на Черкащині
09:42
На Золотоніщині збили мотоцикліста
15 серпня 2026
15:33
За стан оглядового майданчика на черкаській дамбі ніхто не відповідальний
13:33
У Черкасах ветеранів запрошують долучатися до тренувань зі стрільби з лука просто неба
11:43
Роками шукали прихований сенс: Хливнюк пояснив про що насправді трек “Вахтерам”
10:50
У поліції повідомили, скільки громадян постраждали через обстріл у Смілі
09:15
Кухарчук був учасником церемонії прощання з полковником Коновальцем
14 серпня 2026
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки