Реклама
Ліквідовував наслідки ворожих обстрілів та здійснив сім ротації на Схід: черкаський рятувальник отримав почесну відзнаку
У Черкасах відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 34-ї річниці Незалежності, на яких відзначили рятувальників із Черкас.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Черкаській області.
Під час церемонії кращим працівникам вручили відзнаки. Зокрема, рятувальник Василь Шевченко удостоєний почесної нагороди "Доблесть Черкащини" від обласної ради. Він неодноразово ліквідовував наслідки ворожих обстрілів на території Черкащини, здійснив сім ротацій на Донеччину та Харківщину, а також у складі українського зведеного загону допомагав Словенії під час масштабних повеней у 2023 році. Нагороду замість нього отримала дружина, адже сам він нині виконує службові завдання.
Крім того, ще четверо рятувальників отримали Почесні грамоти Черкаської обласної військової адміністрації та облради.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



