Реклама
Матір сімох дітей із Черкащини відзначили державною нагородою
Жителька Дмитрушківської громади Меланія Лишаєватенко, яка виховала сімох дітей, отримала почесне звання «Мати-героїня».
Про це повідомляє очільник Уманської РВА Ігор Миклащук.
Із високою державною відзнакою жінку привітали представники влади, відзначивши її багаторічну турботу про дітей, самовідданість, відповідальність та вагомий внесок у зміцнення сімейних цінностей.
Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створивши належні умови для їхнього розвитку та виховання.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



