Реклама
На Черкащині двоє чоловіків виловили понад 100 рибин і раків
На Черкащині судитимуть двох чоловіків за незаконний вилов риби на Дніпрі.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
У квітні цього року чоловіки незаконно виловлювали рибу в акваторії річки Дніпро, поблизу Кременчуцького водосховища. Для цього вони використовували месинові сітки, не маючи передбаченого законом дозволу.
У результаті незаконного вилову з водойми добули понад 100 водних біоресурсів, серед яких карасі, раки, лящі, линки та щука.
За підрахунками правоохоронців, своїми діями обвинувачені завдали збитків водним біоресурсам України на понад 200 тисяч гривень. Наразі справу передано до суду, а прокуратура вимагає відшкодування завданої шкоди.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



