Реклама
На Черкащині під час пожеж постраждали двоє людей
Вчора, 29 червня, двоє осіб отруїлися чадним газом.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Черкаській області.
У селах Яснозір’я та Неморож сталися пожежі в приватних домоволодіннях, внаслідок яких постраждали господарі. Чоловік отримав опіки та отруївся чадним газом, але від госпіталізації відмовився. Жінку госпіталізовано з ознаками отруєння.
Пожежі ліквідували. Причинами обох загорянь стало коротке замкнення електромережі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



