Реклама
На Черкащині під час руху зайнявся електропотяг: евакуйовано 40 пасажирів
Сьогодні,12 травня, поблизу села Косарі Черкаського району під час руху сталося загорання вагонів електропотяга.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Черкаській області.
Ще до прибуття рятувальників було евакуйовано 40 пасажирів, а також розпочато гасіння пожежі первинними засобами.
Пожежу повністю ліквідовано на площі 180 квадратних метрів. Вогнеборцям вдалося запобігти подальшому поширенню полум’я. До гасіння залучали пожежний потяг і місцеву добровільну пожежну команду.
Постраждалих немає. Причини займання встановлюються.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



