Реклама
На Черкащині підприємство сплатить майже мільйон гривень боргу за користування комунальною землею
Господарський суд задовольнив позов прокуратури та зобов’язав приватне підприємство сплатити майже 1 мільйон гривень заборгованості з орендної плати за користування земельною ділянкою комунальної власності.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Підприємство, якому належить нерухомість на цій земельній ділянці, з вересня 2020 року не сплачувало орендну плату. У результаті перед бюджетом Смілянської міської територіальної громади утворилася значна заборгованість.
Прокуратура звернулася до суду в інтересах громади з вимогою стягнути несплачені кошти. Суд підтримав позицію прокуратури та ухвалив рішення про відшкодування боргу до місцевого бюджету.
Після набрання рішенням законної сили до бюджету громади мають надійти майже 1 мільйон гривень.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



