Реклама
На Черкащині після масованої атаки знешкодили 18 цілей
Черкащина пережила чергову повітряну атаку. Сили оборони в межах області знешкодили 18 ворожих цілей.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Попри роботу ППО, російська атака спричинила руйнування в кількох громадах. На щастя, загиблих немає, однак троє людей отримали травми та були госпіталізовані — їм надають необхідну медичну допомогу.
Пошкоджень зазнали житлові будинки у Смілянській, Тернівській та Балаклеївській громадах. На Уманщині внаслідок падіння БпЛА зайнявся приватний будинок — пожежу оперативно ліквідували.
На місцях працюють усі необхідні служби, триває оцінка завданих збитків та ліквідація наслідків.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



