Реклама
На Черкащині родини захисників провели акцію пам’яті біля "Дерева надії"
У Тальному, у парку імені Тараса Шевченка, біля символічного "Дерева надії" рідні зниклих безвісти та військовополонених провели зворушливу акцію пам’яті.
Про це повідомили у пресслужбі Тальнівської міської ради.
Учасники заходу висадили чорнобривці та саджанці троянд як символ любові, віри та незламного очікування повернення своїх найдорожчих додому.
Кожна висаджена квітка стала знаком пам’яті про тих, кого продовжують чекати, та надії на повернення українських захисників.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



