Реклама
На Черкащині вчетверте зафіксували ботулізм: чоловіка госпіталізували
Від захворювання постраждав 66-річний мешканець Звенигородського району.
Про це повідомили у пресслужбі ДУ "Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб".
Інцидент стався вчора, 7 серпня. До лікарні звернувся 66-річний мешканець села Боровикове Звенигородського району. У чоловіка спостерігалися симптоми захворювання середньої важкості. Наразі він перебуває в інфекційному відділенні КНП «Звенигородська БЛІЛ» під наглядом медиків.
Фахівці центру проводять епідеміологічне розслідування, щоб встановити джерело зараження
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



