25.04.23 15:11

На Черкащині викрили чергових проросійських пропагандистів (ФОТО)


Реклама
На Черкащині викрили чергових проросійських пропагандистів (ФОТО)

 

На Черкащині Служба безпеки нейтралізувала діяльність агітаторів, які відкрито підтримували дії країни-агресора.

Про це повідомляє пресслужба Управління СБУ в Черкаській області. 

Черговим пропагандистом виявився уродженець московської області, який вже тривалий час проживає на території Черкаського району. Зловмисник створив акаунт у забороненій соцмережі «Однокласники», де поширював матеріали на підтримку російської збройної агресії проти України. Також, чоловік вихваляв російських окупантів, виправдовував їхні злочини проти мирних жителів та співчував втратам рашистів. Натомість у публікаціях він дискредитував Сили оборони та діючу українську владу.

Іншим прокремлівським агітатором виявився уродженець країни Близького Сходу, який проживає на Черкащині. Він через «Однокласники» поширював проросійські наративи та пропаганду. В дописах та репостах чоловік героїзував вчинки окупантів, заперечував їх причетність до збройної агресії, дезінформував про події на Сході України. Також він неодноразово поширював фейки про вбивства мирного населення, дітей, які нібито чинять українські військові.

Фото з ворожою символікою та інформатеріали він брав з пропагандистських ресурсів рф.

Під час обшуків за місцем проживання фігурантів правоохоронці виявили комп’ютерну техніку і мобільні телефони із доказами розповсюдження ворожої пропаганди.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили зловмисникам про підозри за ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#СБУ #агітатори #війна #пропаганда

Останні новини

27 квітня 2025
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
15:33
На трасі Київ-Одеса сталася смертельна ДТП
13:22
У Черкасах внесли зміни до зарплат керівників КП
11:45
«Рома» визначилися з недоторканними гравцями – відомо, чи потрапив Довбик у список
09:02
Сили ППО на Черкащині знищили 15 “шахедів”
26 квітня 2025
17:56
У сквері «Юність» запустили фонтани
16:20
У Черкасах розквітла найстаріша сакура
13:57
У Кединій Горі сталася масштабна пожежа: подробиці
11:20
У Черкасах військовому провели складну операцію на серці
10:09
Кураторка Черкащини від «ЄС» задекларувала картини, годинник з діамантами і облігації
25 квітня 2025
20:22
На Уманщині зіштовхнулися легковик та мопед: один із водіїв загинув 
19:20
Стало відомо, за яким графіком курсуватиме деякий громадський транспорт у Черкасах у поминальний день 
18:05
На Черкащині більше трьох сотень мільйонерів показали свої доходи
17:08
Вдарив ножем у грудну клітку та ногу: у поліції повідомили деталі нападу чоловіка на двох людей у Черкасах
17:02
У Смілі прощатимуться із воїном, який загинув внаслідок удару ворожого FPV-дрону
16:35
На Черкащині під час рейду виявили браконьєра
16:01
На Черкащині гримить: оголошено "жовтий" рівень небезпеки
15:50
Військового із Уманщини посмертно нагородили орденом
15:11
У Черкаській області судитимуть посадовця та підрядника за розкрадання майже 2 мільйонів гривень на ремонті дороги
14:49
У Черкасах пляж готують до літнього сезону
14:11
У Черкасах діти працівників дошкілля отримуватимуть безкоштовне харчування в садочках
13:56
На Черкащині під час поминальних днів біля кладовищ чергуватиме поліція
13:10
У Черкасах попрощалися із загиблим кулеметником