Реклама
На Черкащині за добу сталося дев'ять пожеж
20 серпня рятувальники області ліквідували дев’ять загорянь сухої рослинності на відкритих територіях Золотоніського, Звенигородського та Уманського районів.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Черкаській області.
Загалом вогнем знищено близько п’яти гектарів землі.
У Золотоніському районі зафіксовано чотири пожежі. Зокрема, у селі Веселий Поділ Чорнобаївської громади вигорів гектар стерні. Причиною стало необережне куріння. Ще три випадки займання сухої рослинності виникли у селах Вереміївка, Щербинівка та Маркізівка через необережне поводження з вогнем.
Аналогічну кількість пожеж зафіксовано у Звенигородському районі. Найбільші з них сталися у селах Вільховець та Мошурів, де вигоріло по одному гектару трави.
У селі Пугачівка Уманського району через недбале поводження з вогнем зайнялася суха трава на площі 400 квадратних метрів. Пожежу ліквідували рятувальники.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



