Реклама
На Черкащині зареєстрували до десятка випадків захворювання на кашлюк
За сім місяців 2025 року в Україні зареєстровано 901 випадок захворювання на кашлюк, що на 83,9% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаського обласного контролю та профілактики хвороб.
У Черкаській області за цей період зафіксовано вісім випадків кашлюку, сім із яких – діти до 17 років.
Кашлюк – це бактеріальне гостре інфекційне захворювання, що перебігає як затяжний бронхіт із тяжкими нападами кашлю. Він надзвичайно заразний і передається повітряно-крапельним шляхом під час кашлю або чхання. Найбільшу небезпеку хвороба становить для немовлят, у яких можливі тяжкі ускладнення, а іноді й летальні випадки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



