Реклама
На Черкащині засудили чиновника, який виправдовував збройну агресію рф
Засуджено місцевого чиновника, який підтримував злочинні дії окупантів та виправдовував збройну агресію рф.
Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.
Прокурором у суді доведено, що чоловік у телефонних розмовах зі своїми близькими родичами та знайомими висловлював проросійські погляди та наративи російської пропаганди, а також виправдовував та визнавав правомірною російську агресію, підтримував дії окупантів в Україні та вважав українців ворогами.
Суд визнав чоловіка винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



