Реклама
На Черкащині знищили 15 російських БпЛА
Про це повідомив керівник ОВА Ігор Табурець.
Минулось без травмованих. Звернень від населення щодо пошкодження майна наразі теж немає.
Обстеження території триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



