Реклама
На Черкащині знищили чотири російські БпЛА
Протягом ночі по ворожих цілях працювали сили та засоби ППО.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
У межах області було знищено чотири БпЛА. За попередніми даними, шкоди від падіння уламків немає. Минулося без потерпілих.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



