Реклама
На Уманщині відкрили світлини полеглим захисникам та вручили державну нагороду родині зниклого воїна
На Алеї Слави в селі Верхнячка Уманського району відбулося відкриття світлин воїнам-землякам, які віддали свої життя, захищаючи Україну.
Про це повідомили у пресслужбі Христинівської міської ради.
На меморіалі увіковічнили пам’ять шістьох захисників: Юрія Симоника, Костянтина Довганя, Олексія Татарченка, Олександра Підліснюка, Віталія Бойка та Євгенія Тарноруцького.
Під час заходу присутні вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до Алеї Слави.
Також під час церемонії начальник Уманської РВА Ігор Миклащук передав родині захисника Олександра Локайчука відзнаку Президента України «За оборону України». Військовий нині вважається зниклим безвісти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



