Реклама
Невідомі нищать клумби на набережній у Черкасах
У Черкасах на рекреаційних локаціях міста знову зафіксовано випадки пошкодження та викрадення декоративних рослин.
Про це повідомляє пресслужба КП "Дирекція парків".
На міській Набережній невідомі особи пошкодили наземні кашпо та викрали пеларгонії, які були висаджені лише кілька тижнів тому для озеленення прогулянкової зони.
Подібні випадки, за словами комунальників, регулярно трапляються і в сквері «Юність». Там зловмисники ламають гілки дерев і виривають квіти з декоративних вазонів, завдаючи шкоди елементам благоустрою.
У КП «Дирекція парків» закликають мешканців і гостей міста дбайливо ставитися до спільного майна та повідомляти про випадки вандалізму відповідним службам.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



