31.12.24 10:33

Реклама

Підсумки 2024 року на Черкащині: що сказав Табурець про успіхи та плани (ВІДЕО)


Підсумки 2024 року на Черкащині: що сказав Табурець про успіхи та плани (ВІДЕО)


Підсумки-2024 для Черкащини.

"Відразу скажу: кожна перемога області – це результат нашої з вами єдності. Попри все ми тримаємо стрій. Працюємо на міць нашої області і країни.

Наші пріоритети вже кілька років незмінні. Зокрема, стабільне функціонування області й усіх її галузей, допомога Силам безпеки й оборони, ветеранські політики, соціальний захист.

Ми в постійній комунікації з нашими підприємцями – щоб вони мали змогу працювати на оптимальних потужностях. Для мене особисто, нашої команди це надважливо. Водночас я дякую кожному підприємцю за соціальну відповідальність і за всі ті транші допомоги, що ми спільно сформували і відправили нашим ЗСУ на фронт. Це цінно!

Цьогоріч у нас при ОВА запрацювала онлайн і офлайн-платформа для комунікації з бізнесом. Ми впевнено реалізуємо проєкт, ініційований Президентом Володимиром Зеленським, «Зроблено в Україні».

І тут важливо сказати про ветеранські політики. Бо це про найцінніший людський капітал. Ми на Черкащині й надалі працюємо над розбудовою реабілітаційної інфраструктури: маємо вже 12 медзакладів, де реабілітують амбулаторно, 8 – у стаціонарі. У нас уже діють 50 ветеранських просторів у громадах. І наш, обласний.

Водночас ще 200 родин ветеранів, наших загиблих Героїв цього року отримали кошти від держави на придбання житла. Дякуємо за підтримку Главі держави та Мінвету.

Наші сміливі аграрії всупереч усьому навесні вийшли в поля і виростили добрий врожай, подбавши про нашу продовольчу безпеку. Черкащина традиційно у лідерах: 3,8 млн тонн зерна за сезон.

Ви пам’ятаєте, ми ставили перед собою мету, щоб 1 вересня якомога більше дітей змогли знову відвідувати садочки та школи. І завдяки консолідації зусиль на всіх рівнях: від державного – до місцевого, плюс з допомогою партнерів, ми виконали це завдання. Наразі 98% закладів освіти області з укриттями: власними та орендованими. Нарощуватимемо цю інфраструктуру й надалі.

Наші медики. Вони незмінно виконують свої завдання. Ми працюємо над їхнім посиленням: лінійний прискорювач, необхідне обладнання. Усе, щоб рятувати якомога більше життів.

Практично щоденно в нас в області лунають тривоги. З початку року в нашому небі ми зафіксували понад 1500 ворожих повітряних цілей. І багато з них саме наші оборонці перетворили на брухт. Дякую силам ППО, нашим мобільним вогневим групам за роботу!

Однак були влучання і наслідки від знищеного російського залізяччя. За час повномасштабної війни в нас пошкоджено 82 багатоповерхівки, 377 приватних будинків. Спільно більшість із них ми відновили. Залучаючи весь можливий ресурс. Ця робота триває.

Як бачите, ціллю росії дуже часто стає критична інфраструктура України. Відтак ми на Черкащині тримаємо курс на енергостійкість. Нарощуємо мережу когенераційних установок. За цей рік додали також 12 сонячних, вітрову електростанцію, плюс 79 сонячних паленелей встановили наші домогосподарства. І далі неодмінно буде. Дякую кожній громаді, підприємцю, жителю, хто з нами на цьому шляху енергонезалежності.

Допомога постраждалим областям від бойових дій. Черкащина ніколи не лишається осторонь. Донеччина і фортифікації, Херсонщина, Харківщина. Зараз ми долучилися до національно проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади». Наші громади об’єднують ресурси, зусилля і досвід для допомоги населеним пунктам у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Харківській, Херсонській і Чернігівській областях. Щоб відновитися, відбудуватися.

Я вдячний кожному черкащанину – за те, що ми разом йдемо цим шляхом боротьби до Перемоги. В єдності. Кожній громаді!

Завдяки тому, що наші Збройні Сили тримають удар на лінії зіткнення, ми маємо ось такі підсумки року для Черкащини. І повинні й надалі докладати всіх зусиль для нашої Перемоги.

У пам’ять про всіх, кого ми втратили на цьому шляху і хто тепер прикриває нас із небес!..
Слава Україні!"

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

27 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:04
Черкащина виборола три Ордени Святого Пантелеймона
19:37
У Черкасах через займання сухостою загорілися паркан і дровник
18:36
У дитсадках Черкас встановлюють гібридні електростанції
17:22
У Черкасах через ліквідацію наслідків пожежі перекрили вулицю
16:48
На Черкащині зросла кількість кишкових інфекцій
15:58
У Черкасах невідомі зламали лавки та пошкодили платан
15:31
На Черкащині боржникам за електроенергію надішлють повідомлення
14:26
На Уманщині проведуть в останню путь молодшого сержанта
13:25
Скільки немовлят народилося у Черкасах минулого тижня
12:37
На Черкащині зіткнулися "Hyundai" та "BMW": травмувалися двоє людей
12:11
Понад 200 фрагментів фресок і залишки храмів: на Черкащині завершили дослідження Зарубського монастиря
11:57
У Черкасах почали встановлювати паркан під будівництво ТЦ на місці скверу
11:06
На Черкащину насувається негода: синоптики оголосили "жовтий" рівень небезпеки
10:59
Горіло 300 кг соломи, сіно та покрівля: на Уманщині дитячі пустощі призвели до пожежі
10:07
Передавали координати для спецслужб рф: на Черкащині викрили двох підозрюваних у держзраді
09:50
Не милуються, а зрізають: у Черкасах вандали нищать клумби з гортензіями
09:15
Майже 4 тисячі гектарів земель водного фонду хочуть повернути державі на Черкащині
26 липня 2026
17:42
На Монастирищині через суд хочуть уберегти місця стародавніх поселень та кургани
15:24
На Черкащині зіткнулися два мотоцикли: четверо підлітків у лікарні
12:16
У багатоповерхівці в Черкасах сталася пожежа: чоловіка з опіками госпіталізували
09:36
Полеглого захисника з Черкащини посмертно відзначили трьома нагрудними знаками
25 липня 2026
18:16
Житель Черкащини намагався виїхати за підробленим документом і запропонував прикордоннику 500 євро