Реклама
Прокуратура через суд вимагає відшкодувати майже 800 тисяч гривень за забруднення землі на Черкащині
Черкаська окружна прокуратура подала до суду позов про стягнення майже 800 тисяч гривень збитків, завданих державі через забруднення земельної ділянки під час переробки автомобільних шин.
Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.
Як встановили правоохоронці, порушення природоохоронного законодавства було допущене на території однієї з громад Черкаського району. За висновком судової інженерно-екологічної експертизи, шкода від забруднення ґрунтів становить близько 800 тисяч гривень.
Наразі суд відкрив провадження у справі. Розгляд позову триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



