Реклама
Після полону повернувся додому: на Монастирищині зустріли захисника України
На Монастирищині урочисто зустріли військовослужбовця Ярослава Слюсаренка, який повернувся додому після російського полону.
Про це повідомили у пресслужбі Монастирищенької міської ради.
Із серпня 2024 року захисник вважався зниклим безвісти. Згодом стало відомо, що він перебуває в полоні. Після тривалих випробувань військовий повернувся на землю.
1 червня привітати Героя прийшли рідні, друзі, побратими, працівники міської ради, колеги, учні шкіл та жителі громади. Земляки зустріли захисника з вдячністю та теплими обіймами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



