Реклама
У Монастирищі зафіксували вандалізм на центральній клумбі
У Монастирищі стався випадок вандалізму на території центральної клумби в центрі міста.
Про це повідомили у пресслужбі Монастирищенської міської ради.
Інцидент із пошкодженням клумби стався минулого тижня в центрі міста. За попередніми даними, до цього причетні підлітки, які вирвали висаджені квіти. Факт вандалізму зафіксовано камерами відеоспостереження, а матеріали вже передано до правоохоронних органів. Наразі справою займається поліція.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter



